Переключиться на мобильную версию

БЮТ про інцидент з кортежем: Сьогодні охоронці ламають людям дзеркала, а завтра почнуть стріляти

Фракція БЮТ-Батьківщина наполягає на законодавчому врегулюванні питання про порядок пересування кортежів високопоставлених чиновників.
Сьогодні охоронці  ламають людям дзеркала, а завтра почнуть стріляти  - БЮТ
Сьогодні охоронці ламають людям дзеркала, а завтра почнуть стріляти - БЮТ
Кадр з сюжету ТВі

Про це заявив народний депутат Андрій Павловський.

Коментуючи інцидент нібито з кортежем прем’єр-міністра Миколи Азарова, Павловський заявив, що влада переходить межу.

"Неприпустимо, що громадяни страждають щодня від годинних пробок, спізнюються на роботу. Сьогодні охоронці ламають людям дзеркала автомобілів, а завтра що, почнуть стріляти?", - обурений депутат.

При цьому Павловський нагадав, що 24 травня цього року він особисто був свідком того, як охоронці з кортежу Президента Віктора Януковича погрожували зброєю людям, які стояли з прапорами партії Батьківщина вздовж вулиці Борисоглібська, по якій проїжджає кортеж Президента.

"Враховуючи усі ці обставини, тоді я, і мій колега Олександр Сочка, внесли відповідний законопроект, який повинен врегулювати порядок пересування керівників містом, згідно з яким, зокрема, дорожній рух при проїзді високопоставлених або іноземних делегацій може перекриватися не більше, ніж за три хвилини до проїзду, проте більшість цей законопроект навіть не включила до порядку денного. Зараз ми повторно наполягаємо на його включенні", - повідомив він.

Нагадаємо, на поширеному в інтернеті відео зафіксований випадок, в якому під час руху кортежу, працівники ДАІ, що супроводжували його, досить жорстко розчищають дорогу: матюкають учасників руху і збивають дзеркала в автомобіля, водій якого не виконав наказ і своєчасно не звільнив дорогу для кортежу.

Прес-служба Азарова заявила, що охорона прем’єра не має відношення до даного інциденту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (1)
bukvar  (аноним)  05.10.2011, 09:11
Оценка:  0
bukvar
донецкая власть! чого ж Ви Києвляни їх пустили, думали що таке не повториться, а воно повторилось і ще у квадраті "аби знали!"
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь