Переключиться на мобильную версию

Сьогодні депутати розглянуть декриміналізацію статті, за якою судять Тимошенко

Сьогодні, 5 жовтня, Верховна Рада розгляне законопроект № 9075, що передбачає скасування кримінальної відповідальності за перевищення влади або службових повноважень, які спричинили тяжкі наслідки.
Рада розгляне низку законопроектів
Рада розгляне низку законопроектів
АР

Парламент також ухвалить рішення про включення до порядку сесії ще низки законопроектів щодо декриміналізації економічних злочинів.

Зокрема, заплановано розгляд включення до порядку законопроекту Президента Віктора Януковича № 9221 Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності), № 9165, що передбачають виключення з Кримінального кодексу статті 365 (перевищення влади або службових повноважень) , № 9230, що передбачає декриміналізацію відповідальності службових осіб у разі відсутності в їх діях особистої вигоди.

На початку засідання після оголошення заяв депутати розглянуть ратифікаційні законопроекти, зокрема, № 0222, що передбачає ратифікацію угоди з Йорданією про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом, підписану 14 березня в Аммані.

Крім цього, парламент розгляне законопроект № 9006 про поетапне підвищення прожиткового мінімуму до 1 525 гривень і мінімальної заробітної плати до 1606 гривень в 2012 році.

Депутати також розглянуть створення тимчасової слідчої комісії для розслідування дій співробітників органів внутрішніх справ під час подій 24 серпня в Києві. О 15:00 почнуться парламентські слухання про реформування Міністерства внутрішніх справ.

Раніше заступник голови Партії регіонів Дмитро Шенцев заявив, що фракція Партії регіонів готова розглянути питання декриміналізації статті 365 Кримінального кодексу, за якою звинувачують екс-прем'єра Юлію Тимошенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь