Переключиться на мобильную версию

Спецоперація в Одесі: силовики випустили понад 7 тисяч куль різного калібру

Виданню Комсомольская правда в Украине стали відомі нові подробиці спецоперації в Одесі. Зокрема, газета пише, що по злочинцях випустили понад 7 ти.
Мертвий Аслан Дікаєв
Мертвий Аслан Дікаєв
Корреспондент.net

Джерела видання повідомляють, що під час інструктажу перед штурмом лігва злочинців їм дали наказ: живих не брати. Питання про можливе силове захоплення відпало ще в суботу вранці, коли до місця майбутнього бою тільки почали стягувати міліцію.

Апартаменти, які використовували злочинці, розташовувалися на другому поверсі будівлі (там розташовані більярдна і спальні), першого поверху ж не було зовсім. "На поверх, де засіли кілери, вели двоє металевих сходів, які добре видно з будівлі. З точки зору тактики вуличного бою таке розташування - ідеальне місце для оборони. Непомітно проникнути в приміщення неможливо, водночас, у бандитів був у розпорядженні весь поверх. Але з самою конструкцією укриття вони прорахувалися", - розповів учасник штурму.

"У тому флігелі, звідки вони почали вести бій, після операції не залишилося живого місця. Стіни і стеля перетворилися на решето. Дікаєв був абсолютно впевненим у своїй безпеці, в усякому разі такого розмаху операції він точно не чекав. Адже нам так і сказали: валіть всіх ", - додав співрозмовник видання.

Силовики повідомили, що в ході операції випустили понад 7 тисяч куль різного калібру. При цьому кілери примудрилися протриматися кілька годин, випустивши, за даними Сегодня, близько 500 патронів. Під час чергової перебіжки снайпер прорахував траєкторію руху бандитів і пострілом на випередження поранив Аслана Дікаєва. Після цього він схопив автомат в ліву руку і вискочив на вулицю.

"Це був крок відчаю. Він якийсь час на бігу відстрілювався, а потім випустив автомат. Хтось каже, що, залишившись без зброї, він закричав: Здаюсь! - і спробував підняти руки вгору. Але я такого не чув. Знаю, що після того, як снайпери йому перебили ноги і він впав, було коротке обговорення в ефірі, що з ним робити далі. Через хвилини півтори надійшла команда про ліквідацію, і снайпери почали працювати на забій", - повідомив боєць Сокола.

Газеті Сегодня також вдалося дізнатися, що прибудову особняка, в якому ховалися злочинці, хочуть відремонтувати.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь