Переключиться на мобильную версию

Директором театру в Севастополі став міліціонер

Новим керівником Севастопольського академічного театру імені Луначарського призначений колишній міліціонер Олександр Костюков.
Директором театру став міліціонер
Директором театру став міліціонер
sevtheatre.com

На засіданні президії Севастопольської міськради депутати повторно розглянули і затвердили кандидатуру Костюкова на посаду директора театру.

Кандидатура нового директора, що ніколи раніше не працював у сфері культури, викликала неоднозначну реакцію серед депутатів. За призначення Костюкова проголосували дев'ять з 13 присутніх членів президії.

Як заявив депутат від Комуністичної партії України Василь Пархоменко, "не можна призначати на посаду людину, яка не має жодного стосунку до театру".

Також Пархоменко натякнув на тиск, який чиниться одним із заступників голови Севастопольської міської адміністрації на членів президії, які виступили проти кандидатури Костюкова. Першого разу кандидатуру розглядали на засіданні президії минулого вівторка. Тоді під час голосування для затвердження не вистачило одного голосу.

Питання про заміну керівника театру постало на початку вересня у зв'язку зі зловживаннями, допущеними попереднім директором Володимиром Магаром. Він поєднував посади директора і головного режисера театру. За словами голови міської адміністрації Володимира Яцуби, Магар буде посідати посаду головного режисера.

***

Олександр Костюков з 1982 до 1993 року проходив службу в лавах збройних сил, з 1993 до 2003 роки був командиром полку ППС, командиром окремого батальйону ППС Управління МВС в Севастополі. У 2004-2005 роках був начальником міліції громадської безпеки УМВС у Севастополі.

З 2008 року до квітня поточного року був регіональним представником у Севастополі, начальником відділу Державного комітету України у справах ветеранів.

За матеріалами:  е-Крым

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь