Переключиться на мобильную версию

Яценюк запропонував законодавчо заборонити перекривати дороги для перших осіб держави

Лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк вніс до Верховної Ради законопроект про заборону супроводу та перекриття дорожнього руху під час проїзду кортежу Президента, прем'єр-міністра України та голови Верховної Ради.
Яценюк запропонував заборонити перекривати дороги для кортежів Януковича і Азарова
Яценюк запропонував заборонити перекривати дороги для кортежів Януковича і Азарова
Прес-служба Президента

Законопроект № 9244 зареєстрований сьогодні, 5 жовтня. Яценюк також вимагає відставки чиновника, чиї охоронці нещодавно пошкодили автомобіль звичайного громадянина.

У законопроекті Яценюк пропонує скасувати антиконституційні на його думку привілеї органів державної влади і заборонити супровід спеціальними підрозділами ДАІ транспортних засобів, у яких пересуваються Президент, спікер, прем'єр-міністр та інші вищі посадові особи держави. Він також вимагає заборонити перекриття дорожнього руху при проїзді вищих посадових осіб.

Відео: ТВі: Охорона Азaрова під час руху в кортежі матюкає водіїв

Виступаючи в парламенті, Яценюк нагадав про останній випадок нахабної поведінки представників супроводу автомобіля одного з високопоставлених чиновників, які, розганяючи машини громадян для проїзду кортежу, пошкодили один з автомобілів. "Ще кілька хвилин - і вони, напевно, стали б стріляти, бо когось не пропустили наші громадяни", - сказав Яценюк.

Нагадаємо, журналісти програми Знак оклику на каналі ТВі стверджують, що співробітники ДАІ, а також охоронці, які супроводжують кортеж прем'єр-міністра Миколи Азарова, під час руху використовують нецензурну лексику, а також пошкоджують звичайні автомобілі.

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь