Переключиться на мобильную версию

Янукович доручив створити держреєстр корупціонерів

Президент України Віктор Янукович підписав указ про першочергові заходи щодо реалізації Закону про засади запобігання та протидії корупції.
Янукович підписав указ про боротьбу з корупцією
Янукович підписав указ про боротьбу з корупцією
Корреспондент.net

Зокрема, Янукович тимчасово поклав на Міністерство юстиції функції спеціально уповноваженого органу з питань антикорупційної політики.

Крім того, він доручив Кабінету міністрів підготувати і внести до 15 листопада проект указу Президента України про порядок організації проведення спеціальної перевірки осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Міністерству юстиції Янукович доручив вжити заходів щодо формування та ведення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Крім того, Мін'юст має внести у двотижневий термін допрацьований проект Національної стратегії щодо запобігання та протидії корупції, а також внести до 1 грудня проект закону про спеціально уповноважений орган з питань антикорупційної політики.

Янукович запропонував Генпрокуратурі вивчити питання про введення періодичного оприлюднення переліку резонансних кримінальних справ про злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг, для інформування суспільства про хід розкриття таких злочинів.

Крім цього, ГПУ разом з СБУ, МВС, Міноборони та Податкової повинні налагодити взаємодію та оперативний обмін інформацією про виявлені та розкриті корупційні правопорушення, а також організувати підвищення кваліфікації працівників спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції із застосування антикорупційного законодавства.

Янукович також доручив відкрити телефони довіри для повідомлення про факти корупційних правопорушень.

"СБУ, МВС, за участю Генеральної прокуратури, розробити та ввести до 1 листопада механізми захисту від незаконного втручання, впливу на працівників правоохоронних органів, що розслідують справи про факти корупційних проявів серед посадовців високого рівня", - йдеться в указі.

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
heyzues    14.10.2011, 17:01
Оценка:  +1
heyzues
Надо ставить ультиматум, так можно годами сидеть в парке...
IAssembler    14.10.2011, 16:26
Оценка:  +3
IAssembler
Оккупанты Уолл-стрит - просто нелюди селения выжигают людей вешают , или им просто детей кормить нечем?
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь