Переключиться на мобильную версию

Генпрокуратура зажадала від Пенітенціарної служби поліпшити умови лікування засуджених та заарештованих

Органи прокуратури провели перевірку дотримання установами Державної кримінально-виконавчої служби України законодавства щодо медико-санітарного забезпечення, організації лікування засуджених та осіб, взятих під варту, запобігання поширенню інфекційних за.
Генпрокуратура провела перевірку умов лікування засуджених та заарештованих
Генпрокуратура провела перевірку умов лікування засуджених та заарештованих
АР
Як повідомили в Генеральній прокуратурі, перевірки показали, що прийнятих Державною пенітенціарною службою та підпорядкованими їй органами заходів виявилося недостатньо.

"Порушення закону про медико-санітарне забезпечення зазначених категорій осіб тривають. За результатами перевірок прокурорами вжито додаткових заходів реагування щодо захисту конституційних прав заарештованих і засуджених. Зокрема, внесено 59 документів реагування, за результатами їх розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуто 65 посадових осіб органів Державної кримінально-виконавчої служби України", - зазначили в ГПУ.

Генеральною прокуратурою України голові Державної пенітенціарної служби України внесено подання про усунення порушень вимог Закону.

Крім того, прокурорам обласного рівня направлено лист про посилення прокурорського нагляду у даному напрямку діяльності.

Нагадаємо, заарештовані екс-прем'єр Юлія Тимошенко і колишній глава МВС Юрій Луценко вимагають надати кваліфіковану медичну допомогу в СІЗО.
За матеріалами: Корреспондент.net
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь