Переключиться на мобильную версию

Москаль: Справа про розбещення дітей у таборі Артек - закрита

Кримінальна справа про розбещення неповнолітніх у МДЦ Артек закрита, заявив народний депутат від фракції НУ-НС Геннадій Москаль.
Москаль: Справа педофілів закрита у зв’язку з відсутністю складу злочину
Москаль: Справа педофілів закрита у зв’язку з відсутністю складу злочину
Корреспондент

Як розповів нардеп у коментарі ЛІГАБізнесІнформ, відповідне рішення прийняв слідчий головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ України, який вів цю справу.

"Справа педофілів закрита у зв’язку з відсутністю складу злочину", - підкреслив Москаль.

"Це в черговий раз доводить, що з великої хмари у нашій країні не падає навіть краплини дощу", - прокоментував політик.

"Скільки шуму було довкола цієї справи! Там діти (потерпілі, яким показували фотографії можливих насильників) мало не половину парламенту на фотографіях пізнали. Ну і що? Влада пропіарилась на різних шоу, де завгодно порушувала цю тему, а вийшов пшик", - зазначив він.

У прес-службі ГПУ зазначили, що справа перебуває у провадженні головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ. При цьому в МВС послалися на те, що інформацією не володіють і попросили звернутися з інформаційним запитом.

Нагадаємо, у 2009 році вибухнув  скандал, який у пресі назвали "справою педофілів". У ньому фігурували імена кількох нардепів-бютівців, екс-директора дитячого табору Артек, а також Дмитра Полюховича, який був основним обвинуваченим.

Справа щодо розбещення неповнолітніх отримала широкий розголос після того, як 13 жовтня 2009 року нардеп від Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив, що до нього звернулася мати двох дітей, яких нібито зґвалтували високопоставлені чиновники.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь