Переключиться на мобильную версию

Томенко: Після вироку Тимошенко звільнять

Верховна Рада декриміналізує статтю, за якою судять екс-прем’єра Юлію Тимошенко, після вироку Печерського районного суду Києва у газовій справі, вважає заступник голови парламенту Микола Томенко.
Томенко: Після вироку Тимошенко звільнять
Томенко: Після вироку Тимошенко звільнять
Корреспондент.net

Як повідомляє інтернет-видання Українська правда таку думку Томенко висловив  в ефірі телеканалу ТВi.

"Парламент рішення прийме, але прийме, швидше за все, після вироку. Вона буде засуджена. Після цього буде внесено до президентського законопроекту в другому читанні ту статтю, яку сьогодні в опозиційних законопроектах завалили", - сказав віце-спікер.

"Таким чином, Президент скаже, що Тимошенко > має судимість, але під тиском міжнародного співтовариства ми їй пробачили, ніби амністували, шляхом ліквідації статті, як такої", - вважає Томенко.

Віце-спікер уточнив, що отримав ці дані з "неофіційних джерел".

"Якщо чесно сказати, до другого читання регламент забороняє нам змінювати 364-у і 365-у статті, але оскільки запитували доповідача Віктора Швеця, оскільки контекстно коментував глава Верховної Ради і керівник фракції Партії регіонів, що якщо є розуміння у парламенті ситуації, то політично можемо прийняти таке рішення", - сказав Томенко.

"Дискусія показала, що цей політичний процес (проти Тимошенко) замислювався на вищому рівні... Усі шляхи ведуть до Президента", - додав віце-спікер.

Як повідомлялося, джерело ZN.UA  у керівництві парламентської більшості заявило, що Тимошенко буде винесено звинувачувальний вирок, після чого її звільнять по президентському закону про декриміналізацію і вона зможе взяти участь у виборах.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь