Переключиться на мобильную версию

У Криму міліціонера засудили до 3,5 років позбавлення волі за застосування насильства до затриманих

Ленінський районний суд Криму засудив до 3,5 років позбавлення волі співробітника відділу кримінального розшуку Феодосійського міськвідділу міліції.

Як повідомили сьогодні, 5 жовтня, в республіканській прокуратурі, підсудний, застосовуючи насильство, намагався змусити затриманих зізнатися у злочинах, які вони не скоювали.

Зазначається, що прокуратурою Криму повністю доведена і судом підтверджено вина міліціонера в скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень).

"У березні цього року правоохоронець протягом доби незаконно утримував потерпілих в приміщенні міськвідділу, намагаючись насильством змусити зізнатися в злочинах, яких вони не скоювали", - підкреслили в регіональному відомстві.

У прокуратурі додали, що підсудний засуджений до трьох років і шести місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади протягом трьох років.

Нагадаємо, в середині вересня в Залізничному районному суді Сімферополя розпочався розгляд кримінальної справи стосовно дев'яти співробітників органів внутрішніх справ, обвинувачених в насильстві.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь