Переключиться на мобильную версию

Депутати ведуть консультації щодо статті, за якою судять Тимошенко

У пленарному засіданні Верховної Ради оголошено перерву на вимогу фракцій БЮТ і НУ-НС, які вимагають провести консультації щодо законопроекту про декриміналізацію статей Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів.
Депутати пішли на перерву
Депутати пішли на перерву
АР

Лідер БЮТ-Батьківщина Іван Кириленко зазначив, що вчора Верховна Рада відхилила всі опозиційні законопроекти з цього питання.

Водночас, наголосив він, президентський законопроект щодо декриміналізації економічних злочинів, який включено до порядку денного, взагалі не вирішує існуючої проблеми.

"Наступного тижня вже може бути вирок стосовно Юлії Тимошенко, і нам потрібно вирішити цю проблему", - сказав він.

У свою чергу, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що парламентська більшість не давала ніяких обіцянок фракції БЮТ щодо декриміналізації статей, за якими висунуто звинувачення Юлії Тимошенко і Юрію Луценку.

Єфремов нагадав, що сьогодні розглядається законопроект Президента України щодо декриміналізації статей, що "стосуються виключно представників бізнесу та підприємців". Він зазначив, що "не було ніяких обіцянок, що під час розгляду даного питання включимо інше питання" щодо декриміналізації статей, за якими судять Тимошенко і Луценка.

Як зазначив Єфремов, якщо "колеги вноситимуть відповідні пропозиції, то тоді за цією пропозицією визначиться сесійна зала".

Нагадаємо, 5 жовтня парламент не включив до порядку денного жодного законопроекту щодо декриміналізації статті, за якими висунуто обвинувачення екс-прем'єр-міністру Юлії Тимошенко та екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценкові.

Крім того, депутати не підтримали в першому читанні законопроект, яким передбачалося вилучити з Кримінального кодексу України статтю 365, за якою судять Тимошенко.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь