Переключиться на мобильную версию

Нову станцію метро в Харкові відкриють наприкінці 2012 року, а не до Дня Перемоги

У Харкові перенесли відкриття нової станції метро Перемога з 9 травня на кінець 2012 року через затримки фінансування будівництва.
Будівельники заливають фундамент вестибюля станції Перемога
Будівельники заливають фундамент вестибюля станції Перемога
mediaport.ua

Про це заявив заступник Харківського міського голови Олександр Кривцов, пише сьогодні, 6 жовтня, місцеве видання Медіапорт.

За словами Кривцова, роботи на станції Перемога в останні кілька місяців не велися і "відновилися лише два тижні тому".

"Робочі чергували, перевіряли опори і відкачували воду. Два тижні тому роботи відновилися", - розповів чиновник.

Водночас, Кривцов зазначив, що зараз на будмайданчику працює близько 150 осіб з 200 необхідних.

"Обсяг робіт такий, що знадобиться півтора року. До кінця наступного року, думаю, можемо ставити завдання введення в експлуатацію цієї станції, якщо фінансування не буде спотикатися", - наголосив він.

За його словами, цього року будівельники планують освоїти 101 млн. гривень. Пізніше для введення станції в експлуатацію знадобиться ще 190 млн грн.

Наголошується, що зараз ведуться роботи з будівництва вестибюлів майбутньої станції.

"Робочі заливають бетон, зміцнюють опори і монтують основу для заливання стін. Найближчими днями розпочнеться будівництво виходів зі станції", - написало видання.

Видання повідомляє, що в лютому міські чиновники та Президент України заявили, що станцію метро добудують до Дня Перемоги 2012 року.

"Однак до травня цього року метробудівники отримали всього 13 млн грн з держбюджету. Виявилось, що фінансування метро не передбачено ні в одній відповідній державній програмі", - додало видання.

Нагадаємо, 13 грудня 2010 року комунальне підприємство Харківський метрополітен завершило будівництво станції метро Олексіївська.

Будівництво перегону від станції 23 серпня до станції Олексіївська почалося в 1992 році, будівництво безпосередньо станції Олексіївська - у 2004 році. Її відкриття спочатку планувалося у 2006 році, потім кілька разів переносилося, остання дата - 21 грудня 2010 року.

За останні десять років у харківському метро в експлуатацію було введено дві станції Олексіївської лінії - Ботанічний сад і 23 Серпня.

***

Перемога - станція мілкого закладення, колонного типу - (сороканіжка) стане 30-ою станцією Харківського метрополітену і кінцевою на Олексіївській лінії метро. Перебуватиме між станцією Олексіївська й електродепо.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь