Переключиться на мобильную версию

Могильов зробив висновки з операції в Одесі: Спецпідрозділи оснастять за останнім словом техніки

Спецпідрозділи Міністерства внутрішніх справ України будуть оснащені за останнім словом техніки.
Могильов: Потрібно відходити від практики використання спецпідрозділів не за призначенням
Могильов: Потрібно відходити від практики використання спецпідрозділів не за призначенням
mvs.gov.ua

Як повідомили в Управлінні зв'язків з громадськістю МВС, про це сказав міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов на нараді керівників підрозділів спеціального призначення Сокіл і Беркут, а також спецпідрозділів Омега Внутрішніх військ.

За словами міністра, висновки службової перевірки щодо проведення спецоперації із затримання озброєних зловмисників в Одесі майже готові. За результатами перевірки будуть зроблені відповідні висновки, проте вже зараз видно, що багато чого необхідно міняти. У першу чергу це стосується відомчої нормативної бази, яка регламентує питання комплектування, матеріально-технічного забезпечення і підготовки фахівців для підрозділів спеціального призначення.

На думку міністра, потрібно відходити від практики використання можливостей спецпідрозділів не за прямим призначенням, перетворивши їх, так би мовити, в "елітну ППС". Основною функцією таких підрозділів повинно стати проведення в разі необхідності спецоперацій зі знешкодження озброєних зловмисників.

Могильов зазначив, що найближчим часом будуть вирішуватися не лише проблеми матеріального плану, які виникли й існують вже декілька років поспіль, а й питання якісної підготовки фахівців підрозділів спеціального призначення. З цією метою буде змінена сама система цієї підготовки, основна увага буде приділена практичній роботі. Крім того, здійснюватиметься обмін досвідом з сусідніми країнами, зокрема - з фахівцями аналогічних підрозділів МВС Російської Федерації.

Міністр звернувся до присутніх керівників із проханням надати свої пропозиції щодо якісної і сучасної оснастки очолюваних ними практичних підрозділів. Ці пропозиції будуть належним чином вивчені та проаналізовані, а за результатами цієї роботи буде проводитися забезпечення підрозділів спецпризначення всім необхідним для виконання поставлених перед ними завдань, запевнив Могильов.

"Я хочу, щоб кожен зрозумів, що найціннішим є життя наших співробітників. Дуже шкода, що ці проблеми доводиться піднімати на крові загиблих товаришів. Втім, необхідно, щоб вони були вирішені найближчим часом. Від цього прямо залежить забезпечення правопорядку в країні" , - наголосив він.

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь