Переключиться на мобильную версию

Складено рейтинг найкращих і найгірших за якістю життя міст в Україні

Список 22 найбільш найкращих за якістю життя великих міст очолили Калуш та Ялта.
Найкращими є Калуш (на фото) і Ялта, антирейтинг очолили міста в Донецькій області
Найкращими є Калуш (на фото) і Ялта, антирейтинг очолили міста в Донецькій області
kalushcity.if.ua

Згідно з результатами дослідження аналітичного центру Universitas, обидва цих міста мають відкрите і добре підзвітне їхнім жителям управління, високий рівень міграції в міста, розвинену соціальну інфраструктуру, низьку дитячу смертність, істотні інвестиції в основний капітал. Третє місце в цьому рейтингу посів Івано-Франківськ.

Загалом, найбільша кількість міст з високою якістю життя в Україні розташовані на Півдні країни, трохи менше - на Заході та Півночі України.

Список 22 найкращих маленьких міст України за якістю життя за всіма показниками очолило місто Буча (Київська область), друге місце посів Острог (Рівненська область), і третє - Трускавець (Львівська область).

В цілому, за даними дослідження, найбільша кількість маленьких міст з високою якістю життя на Заході і майже вдвічі менше - на Півдні, в Центрі, Півночі і Сході країни.

Що стосується антирейтингу, то найбільше "міст-лузерів" розміщено на Сході країни. Зокрема, найгіршими за якістю життя містами виявилися Слов'янськ, Харцизьк та Костянтинівка (усі міста в Донецькій області), Алчевськ (Луганська область) і Запоріжжі.

Цікавим, на думку дослідників, виявився той факт, що 21 обласний центр і місто Сімферополь не потрапили в топ-44 найкращих міст України, не дивлячись на їхній офіційний статус "регіональних столиць" та ресурси, якими вони володіють.

12 обласних центрів через малу кількість балів увійшли до списку міст-лузерів: Тернопіль, Хмельницький, Полтава, Харків, Кіровоград, Сімферополь, Рівне, Донецьк, Миколаїв, Дніпропетровськ, Луганськ і Запоріжжя. І тільки два обласні центри, за даними дослідження, мають високу якість життя - Одеса та Львів.

Дослідження включає статистичні дані Держкомстату, Асоціації міст України, відкритих джерел, Google AdWords, експертне опитування, а також опитування читачів сайту Регіональні новини. Воно проводилося з метою дослідження рівня комфортності (якості) життя в 178 великих (більш ніж 50 тис. осіб) і маленьких (менш ніж 50 тис. осіб) містах України.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів назвав Київ і Харків найкращими населеними пунктами із благоустрою й підтримки громадського порядку в 2010 році.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (12)
Отсортировать по дате Вниз
vitvad    14.10.2011, 19:03
Оценка:  -3
vitvad
"это усилит развитие отношений между бизнесменами и представителями власти двух регионов" - то есть они Украину уже считают одним из регионов РФ (вроде московской области)?
Всемпривет    14.10.2011, 23:00
Оценка:  0
Всемпривет
В России нет понятия "регион", как часть государства. Московская область - не регион, а "Субъект федерации". "Регион" в России - разговорное выражение, обозначающее любую местность. Почитайте прессу - достаточно часто употребляются выражения "Тихоокеанский регион", "Южноамериканский регион". Поэтому регионом может быть назван и город и государство.
bkn    14.10.2011, 18:17
Оценка:  -3
bkn
На мероприятие соберутся все 40 тысяч украинских проституток, которые работают в Москве на постоянной основе. Наиболее конкурентноспособная статья украинского экспорта.
sasha-sem    14.10.2011, 20:33
Оценка:  -2
sasha-sem
ну вот, со своими родственницами повидаешься.
PidorAsus  (аноним)  14.10.2011, 18:05
Оценка:  -2
PidorAsus
с таким языком и блятскими глазами - точно не украинка
PidorAsus  (аноним)  14.10.2011, 18:10
Оценка:  -4
PidorAsus
жто тот товар, кому в раше писи курите? )
bkn    14.10.2011, 18:21
Оценка:  -4
bkn
написал свой комментарий, потом посмотрел ваш. ППКС. )
Zenitchik  (аноним)  14.10.2011, 18:00
Оценка:  +1
Zenitchik
Хфотаграфию,журналюги другую не подобрали, вот такую им надо было....это будет что - то наподобие...!!!
Zenitchik  (аноним)  14.10.2011, 17:58
Оценка:  +1
Zenitchik
Министр внешнеэкономических связей Подмосковья Тигран Караханов - сочетание Етих букв просто абзац, по буквам - Министр связей Подмосковья, типа министр экономических связей Полтавской области, .... сколько ж там у них министров
Всемпривет    14.10.2011, 23:03
Оценка:  0
Всемпривет
Не забывайте, что Россия - федеративное государство. Каждый субъект федерации имеет в соответствии с Конституцией правительство. Правительство, не знаете - из кого состоит? Из министров. Впервые слышим? Полтавская область - не является субъектом федеративного государства.
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь