Переключиться на мобильную версию

Нардеп: Рада призначила дочку замгенпрокурора безстроковою суддею

Сьогодні, 6 жовтня, народний депутат Володимир Ар'єв заявив, що Верховна Рада призначила безстроково суддею 30-річну дочку заступника генпрокурора Євгена Блажівського Наталю, яка до останнього часу працювала суддею Окружного адміністративного суду Києва.
Суддя Наталія Блажівська в робочому кабінеті
Суддя Наталія Блажівська в робочому кабінеті
Фото з особистої сторінки Блажівської на сайті Однокласcники

"Щойно Рада призначила безстроково суддею дуже молоду дочка заступника генпрокурора Наталію Євгенівну Блажівську. Литвин, особливо хамовитий сьогодні, зробив все щоб доньці не змогли поставити запитання про її" заслуги ", за які вона отримала безстрокове звання судді", - наголосив Ар'єв у своєму Facebook.

Депутат зазначив, що "ось так потім і з'являються Кірєєви (Родіон Кірєєв - головуючий суддя у справі Юлії Тимошенко, - ред.)".

***

Наталія Блажівська - випускниця юридичного факультету Львівського університету, магістр права.

У 2000 - 2001 роках була студентським мером Львова ", керувала українським відділенням Європейської асоціації студентів права (ЕLSА).

Крім того, наприкінці листопада 2004 року Блажівська від імені ЕLSА організовувала у Львові збір підписів до Верховного Суду з вимогою ухвалити остаточне рішення щодо виборів Президента України.

До початку 2008 року працювала: співробітником адвокатської компанії в польському місті Щецин, юристом юридичної фірми Данилко, Кушнір, Солтис та Яким'як.

Відповідно до реєстру адвокатів України, з 20 жовтня 2004 Блажівська є адвокатом.

У 2010 році Блажівська була суддею, яка відняла у 5 каналу і ТВі додаткові частоти.

Корреспондент.net

 

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь