Переключиться на мобильную версию

Адвокат: Стан здоров'я Тимошенко погіршився

Адвокат екс-прем'єр-міністра Микола Сірий заявляє, що Юлія Тимошенко за весь час незаконного перебування у слідчому ізоляторі не отримала належної медичної допомоги, і це призвело до погіршення стану її здоров'я.
Адвокати заявляють, що Тимошенко не отримала в СІЗО належної медичної допомоги
Адвокати заявляють, що Тимошенко не отримала в СІЗО належної медичної допомоги
AP

Про це Сірий заявив сьогодні журналістам біля Печерського районного суду Києва.

"Незаконно перебувати під вартою кожного дня - це непросто. І, перебуваючи в такому стані, безперечно, Юлія Володимирівна не дуже добре почувається фізично, і стан здоров'я її дещо погіршився", - сказав Сірий.

У свою чергу адвокат Юрій Сухов додав, що захист поки не має ніякої інформації про можливість перенесення дати оголошення вироку судом за результатом розгляду справи Тимошенко.

"У нас немає такої інформації. Взагалі не відомо, яка буде ситуація щодо участі в цьому засіданні інших осіб, крім журналістів, тому що це рішення, його незаконність, вже навіть піднімалось у Верховній Раді. Це чергове незаконне рішення по цій справі", - зазначив Сухов.

"Ця справа слухається у відкритому режимі судового розгляду і не може бути ніяких штучних обмежень для доступу всіх охочих до зали судового засідання", - резюмував Сірий.

Як повідомлялося, заступник голови Верховної Ради Микола Томенко вважає, що парламент декриміналізує статтю, за якою судять Тимошенко, після вироку Печерського райсуду.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь