Переключиться на мобильную версию

Фотогалерея: З неба на землю. Ексклюзивні знімки Межигір'я з висоти пташиного польоту

Журнал Корреспондент вперше публікує ексклюзивні фотографії та план усіх об'єктів колишньої державної резиденції Межигір'я, де сьогодні живе Президент Віктор Янукович, а також вигляд згори будинків Юлії Тимошенко та Арсенія Яценюка. Корреспондент.net пред.
Корреспондент дослідив Межигір'я з небес
Корреспондент дослідив Межигір'я з небес
Фото Дмитра Забаштанського

Кореспондент провів аерозйомку Межигір'я і дізнався, що ж розташовано на його величезній території (136,6 га), крім будинку голови держави. Аерозйомка чітко показує будинок, де офіційно проживає Янукович, і інші численні об'єкти, розташовані на території колишньої державної резиденції. Щоб зрозуміти, що потрапило в об'єктив камери, Кореспондент скористався проектом забудови території, який забудовники представили на громадських слуханнях Вишгородської райради.

Журнал визначив, що закрита резиденція Межигір'я складається з будинку Віктора Януковича, куди він запрошував журналістів, величезного "клубного будиночка", який будує Президент і Ко, а також каскаду басейнів, спортивного клубу з тиром, тенісним кортом, боулінгом і лазнею. На підході ще два клуби - гольф- і кінний.\

Дізнатися, як це все виглядає, глянувши на Межигір'я з небес, можна в ексклюзивній фотогалереї Корреспондент.net.

Докладніше про те, як виглядає резиденція Межигір'я з висоти пташиного польоту, а також про будинки, в яких проживають лідери опозиції, читайте в № 39 видання Корреспондент від 7 жовтня 2011 року.

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь