Переключиться на мобильную версию

Президент ПАРЄ закликав Україну не зволікати з реформами

Сьогодні, 7 жовтня, президент Парламентської асамблеї ради Європи Мевлют Чавушоглу закликав українську владу не зволікати з проведенням реформ у країні.
Президент ПАРЄ: Коли ми критикуємо, ми пропонуємо нашу допомогу
Президент ПАРЄ: Коли ми критикуємо, ми пропонуємо нашу допомогу
АР
Чавушоглу нагадав у Страсбурзі, що в даний час існує трирічний план дій у сфері проведення реформ.

"Ми вітаємо цей пакет. І зараз - час для імплементації. Я закликав владу почати імплементувати цей пакет. Ми не повинні втрачати час - час діяти, не втрачаючи ні хвилини", - зазначив єврочиновник.

У зв'язку з цим президент ПАРЄ висловив думку про те, що проведені реформи переслідують дві мети - виконати свої зобов'язання перед Радою Європи й отримати Угоду про асоціацію з ЄС.

"Реформи в будь-якій країні повинні проводитися в інтересах народу, не для ЄС чи ще кого. Ви можете прийняти закон, але імплементація не буде успішною. Але якщо ви вірите, що ці реформи гарні для вашого народу, їх легко потім імплементувати", - наголосив він.

Однією з серйозних проблем України президент ПАРЄ назвав корупцію.

"Корупція - одна з серйозних проблем України, тому обсяг прямих іноземних інвестицій у країну нижчий, ніж можливості країни. Іноді я запитую турецьких бізнесменів, чому вони не приходять в Україну. Вони кажуть, що хочуть, але корупція, корупція, корупція. І це - хвороба країни", - змалював він ситуацію.

При цьому Чавушоглу додав: "Якщо Україна буде успішною у своїх реформах, це означає, що Україна буде більш демократичною, а це добре для всіх".

Президент ПАРЄ також заявив, що хоча Україна і є "молодою демократією", це не повинно бути виправданням недостатнього прогресу на цьому шляху.

"Демократія - довгий процес. Ми не повинні використовувати це як виправдання недостатнього прогресу", - наголосив він.

"Коли ми критикуємо, ми пропонуємо нашу допомогу", - додав Чавушоглу.

Нагадаємо, 3 жовтня стало відомо, що ПАРЄ на зимовій сесії обговорить питання про ситуацію в Україні.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь