Переключиться на мобильную версию

Ключовий свідок став на бік Луценка і заявив про приниження у ГПУ

Сьогодні, 7 жовтня, ключовий свідок у кримінальній справі проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, колишній помічник екс-міністра Валерій Мельник заявив, що під час допитів у ході досудового слідства в Генеральній прокуратурі його принижували слі.
Свідки не підтверджують обвинувачення прокуратури
Свідки не підтверджують обвинувачення прокуратури
Фото Таїсії Стеценко/Корреспондент.net

Про це Мельник сказав під час допиту в Печерському районному суді Києва.

"Я давав свідчення, коли був важко хворий, я говорив про це слідчим ... Допитувати хвору людину з 9 ранку до 9 вечора - це приниження. За мною ходили слідчі в туалет", - сказав він.

За словами свідка, в той період, коли відбувалися його допити в ході досудового слідства, йому зробили операцію, і під час допитів він не міг зосередитися на свідченнях, оскільки думав тільки про здоров'я.

"Я не міг все розібрати, у мене все пливло. Я хотів тільки одного: полежати і підлікуватися", - розповів Мельник.

Свідок надав суду документи, які підтверджують те, що йому робили операцію.

Під час допиту в суді Мельник також повідомив, що ніякої вказівки від Луценка щодо працевлаштування його водія Леоніда Приступлюка він не отримував.

При цьому він додав, що коли він звернувся в кадрову службу МВС, йому відповіли, що всі водії міністрів працюють в оперативно-розшуковій службі, оскільки міністр має доступ до секретної інформації.

Нагадаємо, раніше свідчення Мельника називали ключовими у звинуваченні екс-міністра, особливо після того, як більшість свідків підтримали своїми свідченнями сторону Луценка. При цьому більшість з них у суді давали свідчення, які відрізнялися від написаного в протоколах допиту Генпрокуратури.

Крім того, сьогодні свідок у справі проти Луценка, екс-начальник департаменту розвідувально-розшукової діяльності МВС Сергій Левченко зазначив про існування практики працевлаштування водіїв усіх міністрів МВС у міністерство.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь