Переключиться на мобильную версию

Спецоперація в Одесі: Луценко грубо обізвав Могильова

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заперечує провину колишнього керівництва МВС у провалі спецоперації в Одесі, в результаті якої загинули двоє людей. При цьому він назвав чинного главу МВС Анатолія Могильова "мокрожопим поцом".
Луценко прокоментував спецоперацію в Одесі
Луценко прокоментував спецоперацію в Одесі
revisor.od.ua

Про це він заявив під час перерви в засіданні Печерського районного суду, де слухається справа проти нього.

Луценко зазначив, що він раніше не коментував ситуацію в Одесі, оскільки репутація МВС сьогодні і так висить на волосині.

"Але після того, як мене ще й крайнім роблять за два трупи наших бійців, я можу сказати тільки одне: в Одесі людей, які не вміють працювати, називають поцами, а тих, хто шукає крайніх, мокрожопими поцами - ось це Могильов", - сказав Луценко.

Після цього бійці Грифону вивели всіх журналістів із зали. Луценко пообіцяв зробити письмовий коментар щодо цього.

Пізніше через своїх адвокатів він передав журналістам записку, в якій, зокрема, зазначається: "Причиною трагедії стала не слабка підготовка спецназу МВС і не відсутність спецзасобів, а повна відсутність професіоналізму керівників відомства".

Луценко наголосив, що затримання небезпечних злочинців, які можуть бути озброєними, доручається Соколу УБОЗ. "Саме вони (керівництво МВС - ред.) повинні були врахувати, що при необхідності, за відсутності Сокола використання Беркута допускається тільки в бронежилетах і з автоматичною зброєю", - зазначив він.

Екс-глава МВС також зауважив про необхідність "блокування траси з використанням певних засобів".

Крім того, Луценко зазначив, що "затримання злочинців у готелю також повинно було проводиться відповідними антитерористичними підрозділами Сокіл УБОЗ і Омега внутрішніх військ. При необхідності - в координації з Альфа СБУ".

"Те, про що я говорю, - прописні істини для кожного, хто працює в МВС. Як з'ясувалося, це не відомо нинішнім горе-керівникам системи", - сказано в записці.

Луценко також спростував заяви про те, що будучи міністром скасував антитерористичні навчання міліцейського спецназу. "Усі роки, коли я очолював МВС, регулярно проводилися антитерористичні навчання", - стверджує екс-міністр.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, виступаючи в парламенті з доповіддю щодо спецоперації в Одесі та Одеській області, заявив, що в одеській трагедії винен у тому числі і його попередник Юрій Луценко, який ліквідував штурмові підрозділи Беркута.Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь