Переключиться на мобильную версию

Протест проти Табачника: замість голодування молодь з’їла торт з портретом Табачника

Декілька представників Братства святого Луки влаштували "обжираловку" на знак протесту проти політики міністра освіти і науки, молоді і спорту України Дмитра Табачника біля Адміністрації Президента у Києві.
Переїдання значно небезпечніше за голодування
Переїдання значно небезпечніше за голодування
lb.ua

Учасники акції їли спагетті з кетчупом і майонезом, салат з крабових паличок і запечену курку. На десерт вони з’їли торт, що нагадує портрет Табачника.

За їх словами, продукти були зіпсовані. Таким чином вони висловили протест проти політики міністра, зазначивши, що "обжираловку" влаштували тому, що акції голодування не приносять результатів.

Представники Братства святого Луки сказали, що знаходитимуться біля Адміністрації Президента доти, доки у них не проявиться погане самопочуття від зіпсованих продуктів.

Зазначимо, що на акції протесту була присутня і студентка Києво-Могилянської академії Дарина Степаненко, що вдарила Табачника по обличчю квітами.

Внаслідок поїдання неякісної їжі активісти викликали швидку. Лікарі обстежили одного з учасників акції.

"Зараз його життю вже нічого не загрожує, проте потрібне диспансерне лікування. Як  стверджують дієтологи, переїдання становить більшу загрозу для життя, ніж голодування", - заявили у Братстві святого Луки і додали, посилаючись на висновок лікарів, що саме торт Табачник, "схожий на міністра як формою, так і шкідливим вмістом", остаточно підірвав внутрішню систему хворого.

Зараз, за словами активістів, продовжується збір коштів на наступні "обжиралівки".

Як повідомлялося, 28 вересня біля Червоного корпусу Київського національного університету ім. Шевченка змагалися, хто краще влучить квітами у карикатуру Табачника.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь