Переключиться на мобильную версию

Национальный союз писателей избрал нового председателя

Национальный союз писателей Украины избрал нового председателя. Им стал председатель Киевской городской организации НСПУ Виктор Баранов.
Председателем Национального союза писателей Украины избран Виктор Баранов
Председателем Национального союза писателей Украины избран Виктор Баранов
Фокус

За него кандидатуру проголосовал 171 делегат съезда. За Владимира Яворивского, который возглавлял Союз писателей в течение 10 лет, проголосовали 144 делегата.

"Благодарю всех, кто голосовал за меня и против, - заявил в своем выступлении Баранов. - В Союзе больше не будет такого, что каждое другое мнение будет восприниматься как мнение врага. Моя главная задача, чтобы каждый писатель издавался и читался". 

***

Виктору Баранову 61 год. Он - секретарь Национального союза писателей Украины, председатель Киевской городской организации НСПУ, главный редактор литературного журнала Киев, вице-президент Общества Украина-Румыния. 


Известное стихотворение Виктора Баранова До українців положил на музыку Теодор Кукуруза.
Эта же новость на Корреспондент
Комментариев (32)
Отсортировать по дате Вниз
trifidik    21.11.2011, 10:08
Оценка:  +1
trifidik
А как же прохиндей яворывский???!!!!
Он столько сил положил на это дармовое содержание, а теперь....!!!!!
Андрій    20.11.2011, 13:23
Оценка:  0
Андрій
Українці мої, як гірчать мені власні слова,
Певно знаю і вам вони теж не солодкі гостинці.
Але мушу казати, бо серце як свічка сплива,
Коли чую як щиро себе зневажають вкраїнці.
Українці мої, дай вам боже здоров'я і сил,
Можна жити хахлом і не згіркне від того хлібина,
Але хто ж тоді небо прихилить
Андрій    20.11.2011, 13:25
Оценка:  0
Андрій
до ваших могил,
Як не зраджена вами, зневажена вами Вкраїна!

Це уривок того самого вірша, а на музику поклав його бард Теодор Кукуруза.
Даниил666  (аноним)  20.11.2011, 14:13
Оценка:  0
Даниил666
фу.примитивные испражнения
Mansur_Ilshatov    19.11.2011, 22:12
Оценка:  +3
Mansur_Ilshatov
Або читаємо мало, або не те читаємо. Я вперше чую це прізвище Теодор Кукуруза , то навіть шукати не хочеться що це за явище Сучасного окрім новин українською взагалі не читаю. А переклади на українську, які зрідка роблю все комерція або щось юридичне. Як вивчав мову читав Франка та
Mansur_Ilshatov    19.11.2011, 22:15
Оценка:  +1
Mansur_Ilshatov
Коцюбинського. Недовчу мабуть ніколи до стану вишуканості українську мову, простіше за редагування перекладу заплатити.. Не вистачає часу....
Бувший_східняк    20.11.2011, 07:19
Оценка:  -1
Бувший_східняк
Наскільки я розумію, Теодор Кукурудза - композитор, його не читати, а слухати треба.
гость  (аноним)  19.11.2011, 22:10
Оценка:  0
гость
ШЕСТЬСОТ??????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ????
Блаеть.........откуда столько????
Це тільки в Києві! Загалом в НСПУ близько 1800 письменників. Дуже багато дійсно талановитих людей, але видається дуже мало і смішними тиражами. Державі пох на них
гость  (аноним)  19.11.2011, 22:06
Оценка:  -1
гость
Мій батько зараз там, в Ірпіні, на зїзді. Уявляю що там робиться і як воно, розуміти, що відстоявши війну, совок, безліч негараздів, наїздів з боку влади, зараз просто без бою все це просто зільють нах, йобаним яникам...
Нафигамненик    19.11.2011, 22:11
Оценка:  -5
Нафигамненик
вася, ты реальна пысьменнык!
По слогу чувствуется!!!
Уранах!!!
Бувший_східняк    19.11.2011, 21:59
Оценка:  +4
Бувший_східняк
Ніколи не чув про такого письменника...
мх250    19.11.2011, 21:59
Оценка:  +1
мх250
Надеюсь он родом из Макеевки ?
гость  (аноним)  19.11.2011, 21:57
Оценка:  +1
гость
Спілку за пів року похоронять, як це зробили давно в Росії. Інтелигенція цій країні не потрібна.
гость  (аноним)  19.11.2011, 21:55
Оценка:  0
гость
Віктор Баранов на минулому зїзді письменників заявив що хоче віддати будинок письменника на Банковій 2, як голову Київської міської організації НСПУ його теж прекрасно всі знають - найбільша за чисельністю організація в Україні, 600 письменників, в повній жопі. За пів року - НСПУ похоронять...
Нафигамненик    19.11.2011, 22:03
Оценка:  +3
Нафигамненик
ШЕСТЬСОТ??????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ????
Блаеть.........откуда столько????
Нафигамненик    19.11.2011, 21:35
Оценка:  +2
Нафигамненик
Лесика Поддеревянского надо было!!!
Вот это УМИЩЕ!!!!