Переключиться на мобильную версию

Янукович: ПР готова голосувати за відставку Ющенка і Тимошенко

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що Партія регіонів голосуватиме як за відставку уряду Юлії Тимошенко і президента Віктора Ющенка, так і за відставку голови Національного банку України Володимира Стельмаха, якщо це питання розглядатиметься в.
Янукович: Усі "помаранчеві" мають відійти від влади
Янукович: Усі "помаранчеві" мають відійти від влади
ya2008.com.ua

Про це повідомляє прес-служба Партії регіонів.

"Якщо в парламенті виникне сьогодні питання про відставку голови Національного банку, то Партія регіонів голосуватиме за це точно так, як і голосуватиме за відставку діючого уряду та чинного президента", - сказав Янукович на засіданні президії політради Партії регіонів у вівторок.

"Ми звертаємося зараз до українського народу: у подіях навколо падіння гривні винен уряд, його непрофесійна і безвідповідальна політика. Тому ми наполягаємо: усі "помаранчеві" мають відійти від влади. І саме тому Партія регіонів ініціювала відставку уряду", - підкреслив лідер Партії регіонів .

Нагадаємо, раніше лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що сьогодні Партія регіонів подасть у Раду проект резолюції про недовіру Кабміну, а також запропонував розпочати роботу Ради в новому році зі спеціального засідання за участю Президента, на якому обов'язково слід заслухати звіт уряду.

Крім того, спікер Володимир Литвин заявив, що вважає нереальною відставку уряду.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь