Переключиться на мобильную версию

Вакарчук: Потрібен обмін викладачами між західними і східними вузами України

Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук звернувся до ректорів вищих навчальних закладів з ініціативою розпочати затвердження державної мови у вищих навчальних закладах з національної програми динамічного "перехресного" обміну викладачами та студентам.
Міністр освіти і науки України
Міністр освіти і науки України
newsru.ua

Про це повідомили в прес-службі міністерстві освіти і науки України.

Як стало відомо, на думку Вакарчука, такий обмін, на думку міністра, повинен сприяти подоланню мовної смуги відчуження і мовних бар'єрів.

"Є досить багато традиційних форм для такого обміну: стажування, наукові семінари та конференції, спільні наукові дослідження," - зазначив Вакарчук.

"На мою думку, обмін взаємними тижневими або двотижневими візитами відомих професорів з різних ділянок фізико-математичних, природничих та гуманітарних наук вигідно доповнить усталені форми академічного обміну. Лекції і семінари відомих гостьових професорів суттєво стимулюватимуть міжуніверситетське співробітництво", - зауважив міністр.

Також у листі до українських вузів було запропоновано обриси дорожньої карти спільних дій для забезпечення переходу до викладання української мови у всіх навчальних закладах до 2012 року.

Також, Іван Вакарчук звертається до керівників навчальних закладів з проханням висловити своє бачення запропонованої ініціативи, зазначили в прес-службі Міністерства освіти і науки.

Як повідомлялося, у березні 2008 року, міністр освіти Іван Вакарчук заявив про те, що одним із пріоритетних завдань його відомства є впровадження в повному обсязі викладання у вищих навчальних закладах українською мовою протягом трьох років.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Ющенко заявив, що вищі навчальні заклади повинні ефективніше проводити національну мовну політику.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь