Переключиться на мобильную версию

У київських школах мерзнуть діти

Ситуація із теплом у столиці невтішна - у багатьох квартирах та установах температура не перевищує 14-15 градусів.
Температура опустилася до 8 градусів тепла
Температура опустилася до 8 градусів тепла
astrakhan.aif.ru

Під похолодання потрапили усі, хто увійшов в зону роботи ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, а це більше 40% об'єктів у столиці. Школи, лікарні і дитсадки також не уникли ледь теплих батарей.

"У нас недостатньо теплі батареї", - розповіли працівники однієї зі столичних шкіл Дніпровського району. "Під час канікул температура в приміщенні опустилася до 8 градусів тепла. У нас в класі дуже холодно, - поділилася схвильована мама другокласника Алла Леонідівна. - У школу під формений піджак син одягає вовняну жилетку".

Аналогічна ситуація у квартирах Оболонського, Дарницького, Шевченківського, Печерського та Подільського районів.

Зараз місто повністю гріється мазутом. Запаси Київенерго вже вичерпалися, і мерія дешево купила мазут у приватних підприємств.

"Також до цього часу КМДА не вирішила проблему повернення Київенерго боргу в розмірі 975 мільйонів гривень, - поскаржився голова правління АК Київенерго Едуард Соколовський. - Через вину мерії борг зростає з кожним днем і не дозволяє Київенерго розплатитися за спожитий газ із постачальниками".

"Борг не виплачується через об'єктивні причини, - прокоментував політику мерії міський голова Леонід Черновецький. – У зв’язку із позиціями Нафтогазу, який не бажає проводити розрахунок за постановою Кабміну. Вони винні - ми винні. Копійки не заплатимо, поки вони не підпишуть відповідні документи".

Учора мер ще раз заявив, що в Києві не відключатимуть ні газ, ні воду. "Мої улюблені бабусі відстояли свої права на теплу зиму. Ніхто їм не посміє відключати ні газ, ні воду, ні світло", - підкреслив мер столиці.

Нагадаємо, 3 січня 2009 року голова Нафтогазу Олег Дубина заявив, що борг Київенерго у сумі приблизно 800 млн гривень залишається непогашеним.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь