Переключиться на мобильную версию

Симоненко вимагає притягти Ющенка до кримінальної відповідальності

Лідер фракції Комуністичної партії України (КПУ) Петро Симоненко вкотре закликає парламент прийняти всі необхідні законодавчі акти, що дозволяють розпочати процедуру імпічменту Президенту.
Комуністи називають Ющенка провокатором газового конфлікту
Комуністи називають Ющенка провокатором газового конфлікту
ya2008.com.ua

"Ми (фракція Компартії України) вимагаємо розпочати процес відсторонення президента Ющенка від влади і притягнення його до кримінальної відповідальності. Головного провокатора конфлікту (газового) - корумпованого Президента Ющенка - слід негайно відсторонити від процесу переговорів, а його вплив на ситуацію необхідно звести до нуля", - заявив Симоненко у вівторок із парламентської трибуни під час спеціального засідання парламенту.

При цьому лідер фракції КПУ виступив з ініціативою створення спільної парламентсько-урядової комісії з метою врегулювання на взаємовигідних умовах економічних і енергетичних відносин з Росією, зокрема, щодо формування ціни на газ і його транзиту в Європу.

При цьому Симоненко зазначив, що цій комісії необхідно надати надзвичайні повноваження.

"Верховна Рада має розглянути питання про кримінальну відповідальність Ющенка і його бізнес-родини за спекулятивні махінації на газовому ринку і зловживання посадою Президента з метою отримання доходів", - підкреслив він.

Говорячи про заходи, які Компартія пропонує для стабілізації ситуації в енергетичній сфері, Симоненко зазначив, що необхідно терміново розробити загальнодержавну програму з енергетичної безпеки, а також прийняти закон про націоналізацію облгазів.

Нагадаємо, 12 січня КПУ розповсюдила відкритий лист на адресу Ющенка, в якому закликає главу держави добровільно піти у відставку. Серед іншого, в листі комуністи вкотре звинувачують Ющенка у незаконних газових угодах.

Раніше Компартія виступила за розгляд Радою 13 січня створення парламентсько-урядової комісії для врегулювання відносин з Росією.

Народний депутат від КПУ Леонід Грач заявляє, що газовий конфлікт, що виник між Україною і Росією, "є історичною ганьбою для країни".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь