Переключиться на мобильную версию

Брат Ющенка заступився за свою сім'ю перед комуністами

Народний депутат Петро Ющенко застеріг Комуністичну партію України від неправдивих звинувачень на адресу Президента України та його сім'ї стосовно причетності до так званих "газових справ".
Петро Ющенко застеріг КПУ від неправдивих звинувачень
Петро Ющенко застеріг КПУ від неправдивих звинувачень
newsru.ua

"Компартія та її лідер Петро Симоненко неодноразово неправдиво звинувачували Президента України Віктора Ющенка та його родину у причетності до так званих газових справ. Особливо така хвиля звинувачень зростає під час загострення українсько-російських газових відносин", - зазначив брат Віктора Ющенка.

Петро Ющенко нагадав, що 12 травня минулого року Печерський районний суд в повному обсязі задовольнив його позов до Петра Симоненка та КПУ про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації щодо звинувачень на адресу Віктора Ющенка та його родини у відмиванні коштів через нинішню схему постачань російського газу.

"Компартія цинічно знехтувала рішенням суду, і пасквілі на Президента України, його родину, і в тому числі мене, досі знаходяться на сайті КПУ", - підкреслив Ющенко. Він також не виключив, що ці, уже традиційні, обвинувачення можуть відновитися і зараз.

Петро Ющенко застеріг Компартію від поширення в майбутньому недостовірних заяв, і нагадав, що КПУ, згідно із судовим рішенням, повинна спростувати всі обвинувачення.

Як повідомлялося, 12 січня КПУ розповсюдила відкритий лист на адресу Віктора Ющенка, в якому закликала його добровільно піти у відставку. Крім того, в листі комуністи вкотре звинуватили Ющенка в незаконних газових угодах. Із подібними обвинуваченнями Симоненко виступив і сьогодні на засіданні Верховної Ради. Сьогодні ж він вимагав притягти Ющенка до кримінальної відповідальності.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь