Переключиться на мобильную версию

Під Києвом з'явився сноуборд-парк

На території гірськолижного комплексу Вишгора в місті Вишгороді під Києвом з'явився сноуборд-парк Адмірал Більбоу.
Неподалік від Києва з'явився сноуборд-парк
Неподалік від Києва з'явився сноуборд-парк
vyshgora.at.ua

Поряд з традиційним спуском на території комплексу обладнали перешкоди для сноубордистів - перила, лавки, насипні гірки.

  "Такий парк, як у нас, в Україні є тільки у Буковелі. Він підходить і початківцям, і сноубордистам зі стажем. Першим інструктори розкажуть, як потрібно їздити, другим - покажуть майстер-класи", - розповів Газеті по-київськи директор гірськолижного комплексу Вишгора Олександр Демерташ.

Для сноуборд-парку побудували автономний підйомник, другий підйомник - для гірськолижної траси. У планах на наступний рік - розширення парку.

У минулому році в комплексі Вишгора з'явилася нова розвага - тюбінг - спуск з гори на надутій камері від вантажної машини. У цьому році тюбінг не працює, але в наступному, як обіцяють в Вишгорі, знову з'явиться.

Також у цьому сезоні у Вишгорі з'явилася майстерня з ремонту та обслуговування лиж і бордів.

Одна година навчання на гірських лижах коштує 130 грн., на борді - 140 грн. Прокат сноуборда, черевиків та кріплень - в будні дні 45 грн. за годину, у вихідні - 55 грн. Цілий день катання обійдеться в 180 грн. Щоб взяти спорядження, клієнт повинен залишити в якості застави документ з фотографією. Покататися ж на санчатах на території Вишгори можна абсолютно безкоштовно на пологому схилі.

Нагадаємо, що в кінці грудня в українській столиці на повну потужність запрацював комлекс для лижників і сноубордистів Протасів Яр.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь