Переключиться на мобильную версию

Головну ялинку України згодують тваринам

Відразу після різдвяних свят, 20-21 січня, на Майдані Незалежності почнуть демонтувати головну ялинку країни. Після демонтажу ялинку згодують вихованцям Київського зоопарку.
Після демонтажу ялинку з Майдану Незалежності згодують тваринам
Після демонтажу ялинку з Майдану Незалежності згодують тваринам
Фото Галини Гулій/ Новинар

Прибирати новорічну ялинку будуть за допомогою висотного крана.

"Спочатку знімуть 5-кілометрову гірлянду й іграшки, які сховають до наступного року, - розповів газеті Сегодня замначальника Київзеленбуду Олег Лукаш.

Після цього з 35-метрового залізного каркасу виймуть 450 ялинок, які, швидше за все, відправлять на корм або підстилку для вихованців столичного зоопарку, потім приберуть 16-тонний каркас. Вже до кінця місяця на місці ялинки розіб’ють клумбу ".

Чиновники обдаровують столичний зоопарк своєю увагою. Так, на днях Радник мера Києва з питань комунікації зі ЗМІ Казбек Бектурсунов став опікуном п'яти пінгвінів Гумбольдта столичного зоопарку. А до цього тварин брав під опіку також мер Києва Леонід Черновецький - він усиновив слона.

Від мера не відстали і два його перших зама: Анатолій Голубченко взяв під опіку зубра, а Ірена Кільчицька - двох тигрів.

Нагадаємо, що ялинку урочисто відкрили 20 грудня за участю головного Санта-Клауса світу - Йолупуккі з Фінляндії, який вперше приїжджав в Україну.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь