Переключиться на мобильную версию

Політологи: Ющенко може відмовитися від балотування на другий термін

Політологи заявили, що зараз збільшується вірогідність відмови Президента України Віктора Ющенка від балотування на другий президентський термін.

Зокрема, політолог Олексій Гарань висловив думку, що Ющенко очевидно хотів би вдруге стати Президентом, але, на його думку, це залежатиме від подальшого розвитку ситуації.

Експерт припустив, що оточення чинного Президента розраховувало підняти рейтинг Ющенка в результаті газового конфлікту з Росією. Але, за словами Гараня, це навряд чи вдасться. З огляду на нинішній надзвичайно низький рейтинг Президента, збільшується ймовірність того, що чинний Президент не піде на другий термін, резюмував політолог.

У свою чергу експерт Віктор Небоженко заявив, що поки главою Секретаріату Президента залишається Віктор Балога президентське оточення буде експлуатувати ідею про другий президентський термін. Разом з тим, на його думку, здійснити це в нинішніх умовах буде дуже важко.

Згідно з результатами опитування населення України, проведеного Фондом Демократичні ініціативи та фірмою Юкреніан соціолоджі сервіс, якби вибори Президента відбувалися в кінці грудня, то найбільшу підтримку серед виборців мали б лідер Партії регіонів Віктор Янукович і лідер БЮТ Юлія Тимошенко. За даними опитування, у другий тур виборів вийшли б Янукович (22,3%) і Тимошенко (13,9%).

Водночас, за результатами соцопитування, проведеного Українським демократичним колом на замовлення Інституту політики, якби вибори Президента України відбувалися в кінці грудня, то за Януковича проголосували б 25,6% громадян, а за Тимошенко - 22,5%. Згідно з цим опитуванням, у другому турі серед опитаних за Януковича проголосували б 33,1%, а за Тимошенко - 30,7% респондентів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь