Переключиться на мобильную версию

Ющенко заявив, що Тимошенко скасувала візит до Росії, вже перебуваючи у повітрі

Президент України Віктор Ющенко заявляє, що 31 грудня експерти були дуже близькі до підписання контракту між Нафтогазом та Газпромом, але завадила цьому політика.
Президент України повідомив, що 31 січня контракт із РФ був можливим
Президент України повідомив, що 31 січня контракт із РФ був можливим
Фото Миколи Лазаренка
Про це сьогодні на прес-конференції заявив Президент України.

Ющенко спростував інформацію про те, що він нібито не дозволив прем'єр-міністру Юлії Тимошенко відбути до Москви 31 грудня.

"Мене дивує такий коментар, якщо ви думаєте, що Юлію Володимирівну може хто-небудь змусити у повітрі повернутися назад в Україну, то ви глибоко помиляєтеся", - сказав Ющенко, додавши, що за його даними, Тимошенко скасувала свій візит до Росії, вже перебуваючи у повітрі.

"Все інше, що сталося, нехай коментує Юлія Володимирівна", - сказав Ющенко.

Він ще раз підкреслив, що 31 грудня Україна та Росія були дуже близькі до підписання газового контракту, і за станом на 16:00 залишалося лише одне неузгоджене запитання, яке стосувалося питання технологічного газу.

"Ця тема, яка була близька до реальності, не відбулася. Когось емоції зрадили, я хочу вам лише одне сказати, до цього Президент України не має ніякого відношення", - підкреслив Ющенко.

Також Ющенко зауважив, що у прем'єр-міністра України взагалі не було необхідності летіти 31 грудня у Москву, оскільки всі газові контракти повинні були підписувати експерти - Нафтогаз та Газпром.

"Ви ж розумієте, що прем'єр-міністр не підписує угоди, чи це ще не зрозуміло", - сказав Ющенко. Він також зауважив, "очевидно хтось намагався сюди (у газові переговори) додати політичний компонент".

Як повідомлялося, Ющенко наголошує, що ціна на російський газ для України, згідно з розрахунками за європейськими цінами та меморандумом про поетапне підвищення ціни на газ для України, не повинна перевищувати $ 210 за тис. куб. м.

Ющенко домовився із президентом Російської Федерації Дмитром Медведєвим про створення спільної комісії з питань з'ясування ситуації із транспортування російського газу через територію України.

Також Ющенко спростовує інформацію про несанкціонований відбір російського природного газу, що йде в Європу  територією України.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь