Переключиться на мобильную версию

Сьогодні Ющенко їде до Польщі

Сьогодні, 14 січня, Президент України Віктор Ющенко відвідає з робочим візитом у Польщу. Як повідомляє прес-служба Президента, візит відбудеться на запрошення польської сторони.
Ющенко їде до Польщі
Ющенко їде до Польщі
president.gov.ua

У ході візиту запланована зустріч Віктора Ющенка з президентом Польщі Лехом Качинським.

Повідомляється, що сторони планують обговорити питання європейської та євроатлантичної інтеграції України, ініціативу ЄС Східне Партнерство, актуальні питання двосторонніх відносин.

Окремою темою стане ситуація навколо постачань у Європу російського природного газу.

Газова війна між Києвом та Москвою призвела до перебоїв з поставками газу в 18 європейських країн. Більше за всіх постраждали Словаччина та Болгарія. Сьогодні, 14 січня, прем'єри цих країн проведуть зустрічі в Києві і в Москві.

***

Нагадаємо, що 13 січня, на тлі безперервних обвинувачень на адресу України з боку Газпрому в крадіжках газу і невиконання своїх зобов'язань, Президент України Віктор Ющенко не виключив, що метою початку газової війни було прагнення переконати європейських споживачів російського газу в необхідності розвитку північного газового шляху до Європи. На думку Ющенка, метою "атаки" з боку Росії могла бути й українська ГТС.

Віктор Ющенко також спростував інформацію про несанкціонований відбір російського природного газу, що йде по території України у Європу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь