Переключиться на мобильную версию

Тимошенко поспілкувалася з Баррозу по телефону

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко та Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу обговорили ситуацію, що склалася з поставками російського газу в Україну та транзиту природного газу в країни ЄС .
Юлія Тимошенко домовилася з Жозе Мануелем Баррозу про більш активне залучення європейських фахівців до моніторингу процесу постачань російського газу в країни ЄС
Юлія Тимошенко домовилася з Жозе Мануелем Баррозу про більш активне залучення європейських фахівців до моніторингу процесу постачань російського газу в країни ЄС
Фото Олександра Прокопенка
Як повідомив секретаріат Кабміну, телефонна розмова відбулася вчора, 13 січня.

Особливу увагу співрозмовники приділили технічним проблемам, пов'язаним з поставками російського газу, і домовилися про більш активне залучення європейських фахівців до моніторингу процесу постачань російського газу в країни ЄС.

Нагадаємо, що 13 січня, на тлі безперервних обвинувачень на адресу України з боку Газпрому в крадіжках газу і невиконання своїх зобов'язань, Президент України Віктор Ющенко не виключив, що метою початку газової війни було прагнення переконати європейських споживачів російського газу в необхідності розвитку північного газового шляху в Європу. На думку Ющенка, метою "атаки" з боку Росії могла бути й українська ГТС.

Віктор Ющенко також спростував інформацію про несанкціонований відбір російського природного газу, що йде по території України в Європу.

Глава Нафтогазу України Олег Дубина заявив, що Нафтогаз не міг прийняти заявку Газпрому на транзит, оскільки довелося б залишити без газу Одеську, Донецьку, Луганську області і частину Дніпропетровської області.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь