Переключиться на мобильную версию

Тимошенко домовлятиметься з Путіним по телефону

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко сподівається, що в ході її телефонної розмови із прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіним буде визначено подальший хід переговорів щодо постачання газу в Україну у 2009 році.
Тимошенко: Ми виконуватимемо меморандум бездоганно
Тимошенко: Ми виконуватимемо меморандум бездоганно
Фото Олександра Прокопенка

Про це вона сказала під час прес-конференції в середу в Києві.

Прем'єр повідомила, що попросила службу протоколу українського уряду зв'язатися зі своїми російськими колегами і домовитися про її телефонну розмову з Путіним.

"Ми чекаємо відповіді, і я покладаюся на те, що буде проведено телефонну розмову, і за підсумками телефонної розмови ми визначатимемо, як проводити спільну зустріч для того, щоб з'ясувати всі необхідні параметри забезпечення України природним газом", - сказала Тимошенко.

Україна продовжить виконувати міжурядовий меморандум від 2 жовтня 2008 року про поетапний трирічний перехід на ринкові ціни на газ і транзит та відмову від посередників, і сподівається на таку ж позицію Росії, заявила Тимошенко.

"Ми виконуватимемо меморандум бездоганно. І сподіваємося, що це ж саме робитиме РФ", - сказала вона.

Тимошенко додала, що пропонуватиме Путіну в ході очікуваних майбутніх урядових газових переговорів перейти до меморандуму, який він підписував.

Як повідомлялося, україно-російський газовий конфлікт може поставити під загрозу незалежність країни, заявив радник прем'єр-міністра України з енергетичних питань Олександр Гудима.

Голова правління НАК Нафтогаз України Олег Дубина висловив переконання, що Росія не мала наміру підписувати з Україною контракт на постачання природного газу в 2009 році.

Також Дубина направив ВАТ Газпром протокол із проханням надати Україні позикою технічний газ для забезпечення транзиту палива.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь