Переключиться на мобильную версию

Тимошенко домовлятиметься з Путіним по телефону

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко сподівається, що в ході її телефонної розмови із прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіним буде визначено подальший хід переговорів щодо постачання газу в Україну у 2009 році.
Тимошенко: Ми виконуватимемо меморандум бездоганно
Тимошенко: Ми виконуватимемо меморандум бездоганно
Фото Олександра Прокопенка

Про це вона сказала під час прес-конференції в середу в Києві.

Прем'єр повідомила, що попросила службу протоколу українського уряду зв'язатися зі своїми російськими колегами і домовитися про її телефонну розмову з Путіним.

"Ми чекаємо відповіді, і я покладаюся на те, що буде проведено телефонну розмову, і за підсумками телефонної розмови ми визначатимемо, як проводити спільну зустріч для того, щоб з'ясувати всі необхідні параметри забезпечення України природним газом", - сказала Тимошенко.

Україна продовжить виконувати міжурядовий меморандум від 2 жовтня 2008 року про поетапний трирічний перехід на ринкові ціни на газ і транзит та відмову від посередників, і сподівається на таку ж позицію Росії, заявила Тимошенко.

"Ми виконуватимемо меморандум бездоганно. І сподіваємося, що це ж саме робитиме РФ", - сказала вона.

Тимошенко додала, що пропонуватиме Путіну в ході очікуваних майбутніх урядових газових переговорів перейти до меморандуму, який він підписував.

Як повідомлялося, україно-російський газовий конфлікт може поставити під загрозу незалежність країни, заявив радник прем'єр-міністра України з енергетичних питань Олександр Гудима.

Голова правління НАК Нафтогаз України Олег Дубина висловив переконання, що Росія не мала наміру підписувати з Україною контракт на постачання природного газу в 2009 році.

Також Дубина направив ВАТ Газпром протокол із проханням надати Україні позикою технічний газ для забезпечення транзиту палива.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь