Переключиться на мобильную версию

Тимошенко сумнівається, що Партія регіонів доб'ється її відставки

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко не вірить, що ініціатива Партії регіонів щодо відставки її уряду набере достатню кількість голосів на засіданні парламенту.
Тимошенко: Мені дуже шкода, що Україна має таку абсолютно недієздатну опозицію
Тимошенко: Мені дуже шкода, що Україна має таку абсолютно недієздатну опозицію
АР

"Я хочу сказати, що це просто повна профанація - відставка уряду з боку Партії регіонів", - сказала прем'єр на прес-конференції в середу.

Вона підкреслила, що "вони прекрасно знають, що голосів на це немає".

Тимошенко також запропонувала Партії регіонів внести постанову парламенту, в якій б вони обговорили новий склад виконуючих обов'язки членів уряду.

Прем'єр нагадала, що "всі прекрасно знають", що навіть при відставці уряду він виконуватиме обов'язки, поки не буде сформовано нову коаліцію.

"Мені дуже шкода, що Україна має таку абсолютно недієздатну опозицію", - додала вона.

Також Тимошенко спростовує інформацію про те, що в цьому році кошти на діяльність уряду в порівнянні із минулим роком збільшено. "Це не відповідає дійсності", - заявила вона.

За словами прем'єра, "скорочено витрати на експлуатацію Кабінету міністрів, всі витрати на секретаріат, на усе скорочено витрати".

Тимошенко також зазначила, що скорочено й чисельність працівників в уряді.

"Ми починаємо із себе (скорочення кадрів і економію бюджетних коштів) це робити", - додала вона.

Прем'єр також наголосила, що на сьогоднішній день немає підстав говорити про будь-який борг по заробітній платі працівникам бюджетної сфери.

Вона сказала, що бюджет минулого року перевиконано, і всі кошти, які передбачалися в держбюджеті для зарплати, перераховано до місцевих бюджетів.

Тимошенко додала, що у випадку появи фактів заборгованості уряд об'єднає зусилля із Генпрокуратурою для з'ясування їх причин.

Як повідомлялося, за словами Тимошенко, фракція БЮТ запропонує парламенту України внести зміни в законодавство для здійснення відставки правління НБУ та тимчасової передачі центрального банку під керівництво його Раді.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь