Переключиться на мобильную версию

Молоді рухівці пікетували посольство Росії в знак протесту проти "газового шантажу"

Представники української громадської організації Молодий народний рух передали російському посольству в Києві фрагмент пластикової труби в знак протесту проти "газового шантажу".

Акція протесту біля російського посольства розпочалася близько 12:30, у ній взяли участь близько 30 представників організації.

Вони вишикувалися біля огорожі диппредставництва, тримаючи українські національні прапори, прапори з символікою руху та плакати з гаслами Досить трясти газовими м'язами!, Краще мерзнути ночами, ніж лежати під братами!, Можете шантажувати - Україну не зламати!, Путін - жандарм Європи.

Під час акції мітингуючі відірвали на великому плакаті з фотографією російського прем'єр-міністра Володимира Путіна фрагмент з домальованим язиком. У цей час лунали гасла: Брехунам у всі віки відрізали  язики!.

За словами мітингувальників, керівництво РФ "намагається поставити Україну на коліна" і "відібрати українську газотранспортну систему".

"Для того, щоб вже була своя труба, ми вам її подаруємо!", - Стверджували мітингуючі і попрямували до входу в посольство для того, щоб передати фрагмент пластикової труби з написом Росії - труба російським дипломатам. Однак, після того, як переконалися в тому, що з посольства до них ніхто не вийде, залишили трубу біля огорожі посольства.

Організація Молодий народний рух була створена в грудні 1999 року, є молодіжним напрямком партії Народний Рух України.

Як повідомлялося, жодна транзитна країна не має права зловживати своїм становищем і брати в заручники європейських споживачів газу, заявив сьогодні російський прем'єр Володимир Путін.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь