Переключиться на мобильную версию

Київенерго спростувало заяви про несанкціонований відбір газу

Компанія Київенерго спростовує заяви про несанкціонований відбір газу, яку розповсюдили ряд електронних засобів масової інформації.
Київенерго відреагувало на інформацію РБК-Украина
Київенерго відреагувало на інформацію РБК-Украина
static.liga.net

Зокрема, РБК-Украина повідомляло, що таку заяву зробив заступник голови Секретаріату Президента Роман Безсмертний на нараді з головами ОДА 11 січня.

У свою чергу Київенерго наголошує, що не має можливості самостійно відбирати паливо, це суперечить технічним умовам роботи станцій.

"Київенерго в складних для країни умовах підтримує фактично за власний рахунок теплозабезпечення столиці. Інформація про несанкціонований відбір газу компрометує не тільки провідну енергокомпанію, але і державних службовців, які в очах суспільства виглядають вкрай непрофесійно, у той час, коли від них очікують зважених кроків. Ми щиро сподіваємося, що Безсмертний не робив заяв на адресу Київенерго про нібито несанкціонований відбір газу і озвучена журналістами інформація є недостовірною ", - заявив прес-секретар АК Київенерго Іванна Майстренко.

У Київенерго заявили, що дійсно мають багатомільйонний борг за енергоносії перед постачальниками палива і неодноразово повідомляли, що причина заборгованості, яка на сьогодні виросла до 1 млрд. грн. без ПДВ, - у відсутності компенсацій компанії з боку Київміськадміністрації за різницю в тарифах.

"Упевнені, що Секретаріат Президента Віктора Ющенка проводить ретельний аналіз ситуації, яка склалася з газопостачанням і теплозабезпеченням столиці та вдячні за те, що керівники держави звертають особливу увагу на стан розрахунків за енергоносії і бачать суперечливу тарифну політику місцевої влади", - заявили в Київенерго.
Сьогодні обидві ТЕЦ Київенерго отримують 3960 млн. кубометрів газу на добу замість необхідних для роботи в нормальних умовах 7,1 млн. кубометрів газу.

Нагадаємо, з 7 січня компанія перейшла на використання мазуту як альтернативного палива. Обидві станції - ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 споживають на добу 3240 тонн мазуту для вироблення теплової та електричної енергії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь