Переключиться на мобильную версию

У Кабміні спростували слова Ющенка: Тимошенко не літала до Москви 31 грудня

У Кабінеті міністрів України спростували заяву Президента про те, що прем'єр-міністр Юлія Тимошенко 31 грудня з півдороги повернулася до Києва, розвернувши літак у повітрі по дорозі до Москви на переговори з газових питань.
Кабмін: Юлія Тимошенко не літала до Москви 31 грудня
Кабмін: Юлія Тимошенко не літала до Москви 31 грудня
Сайт Тимошенко

"Юлія Тимошенко не літала до Москви 31 грудня", - сказав сьогодні керівник апарату прем'єр-міністра Михайло Левинський.

Він нагадав, що виліт Тимошенко до Москви планувався на 15:30 31 грудня. Разом з тим, Левинський підкреслив, що о 16:15, коли українська делегація була на борту літака, Тимошенко по телефону повідомила, що переговори в Москві закінчилися нічим і візит не відбудеться.

Нагадаємо, що вчора Президент України Віктор Ющенко заявив, що 31 грудня експерти були дуже близькі до підписання контракту між Нафтогазом і Газпромом, але завадила цьому політика. Зокрема, він спростував інформацію про те, що він нібито дав доручення Тимошенко повернутися з переговорів 31 грудня.

"Мене дивує такий коментар. Якщо ви думаєте, що Юлію Володимирівну може хтось змусити в повітрі повернутися назад в Україну, то ви глибоко помиляєтеся ... Я знаю тільки, що вона перебувала в повітрі, і що відбулося, нехай коментує Юлія Володимирівна ", - сказав Ющенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь