Переключиться на мобильную версию

Тимошенко домовилася з Путіним про зустріч у Москві

Найближчої суботи уряди України і Росії проведуть переговори з газового питання.
Надія є
Надія є
static.24.ua

Про це повідомило в ніч на четвер, 15 січня, управління зі зв'язків з пресою Секретаріату Кабміну. 

Як сказано в повідомленні, о 24: 00 14 січня відбулася телефонна розмова прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко з прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіним. У розмові було досягнуто згоди про проведення в суботу в Москві переговорів урядів двох країн з газового питання. 

Під час розмови також обговорили концепцію вирішення всіх проблем в газовому питанні. Прем'єр-міністри України та Росії також обговорили умови початку транзиту російського природного газу в країни ЄС. 

Крім того, прем'єр-міністр України направила голові російського уряду термінову телеграму, в якій гарантувала, що весь обсяг природного газу, який Росія подасть в українську газотранспортну систему, буде доставлений в країни Євросоюзу, не рахуючи 8% газу, який споживається для роботи газоперекачувальних агрегатів транспортної системи. 

У радіограмі уряд України також надав уряду Росії гарантію оплати за природний газ, який буде використаний на технічні потреби, відразу після встановлення цін за російський природний газ для України. 

У повідомленні підкреслюється, що діалог прем'єр-міністрів України і Росії був конструктивним, що дає надію на вирішення всіх проблем, накопичених у газовому питанні. Тимошенко вважає, що досягнення компромісу є можливим. 

Раніше повідомлялося, що Тимошенко планує провести телефонну розмову з прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіним для того, щоб обговорити ситуацію, яка склалася, а також можливість проведення особистої зустрічі. 

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко підтримує ідею проведення саміту з газової проблеми, однак вважає, що він повинен відбутися на території країн, що не беруть участі у газовому конфлікті. 

Нагадаємо, що прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що європейські експерти підтверджують відсутність фактів несанкціонованого відбору Україною російського газу.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь