Переключиться на мобильную версию

Тимошенко домовилася з Путіним про зустріч у Москві

Найближчої суботи уряди України і Росії проведуть переговори з газового питання.
Надія є
Надія є
static.24.ua

Про це повідомило в ніч на четвер, 15 січня, управління зі зв'язків з пресою Секретаріату Кабміну. 

Як сказано в повідомленні, о 24: 00 14 січня відбулася телефонна розмова прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко з прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіним. У розмові було досягнуто згоди про проведення в суботу в Москві переговорів урядів двох країн з газового питання. 

Під час розмови також обговорили концепцію вирішення всіх проблем в газовому питанні. Прем'єр-міністри України та Росії також обговорили умови початку транзиту російського природного газу в країни ЄС. 

Крім того, прем'єр-міністр України направила голові російського уряду термінову телеграму, в якій гарантувала, що весь обсяг природного газу, який Росія подасть в українську газотранспортну систему, буде доставлений в країни Євросоюзу, не рахуючи 8% газу, який споживається для роботи газоперекачувальних агрегатів транспортної системи. 

У радіограмі уряд України також надав уряду Росії гарантію оплати за природний газ, який буде використаний на технічні потреби, відразу після встановлення цін за російський природний газ для України. 

У повідомленні підкреслюється, що діалог прем'єр-міністрів України і Росії був конструктивним, що дає надію на вирішення всіх проблем, накопичених у газовому питанні. Тимошенко вважає, що досягнення компромісу є можливим. 

Раніше повідомлялося, що Тимошенко планує провести телефонну розмову з прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіним для того, щоб обговорити ситуацію, яка склалася, а також можливість проведення особистої зустрічі. 

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко підтримує ідею проведення саміту з газової проблеми, однак вважає, що він повинен відбутися на території країн, що не беруть участі у газовому конфлікті. 

Нагадаємо, що прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що європейські експерти підтверджують відсутність фактів несанкціонованого відбору Україною російського газу.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь