Переключиться на мобильную версию

У МЗС пояснили, хто має модернізувати українську ГТС

Україна зацікавлена в пошуку інвесторів для модернізації ГТС, які не будуть висувати з цього приводу жодних політичних вимог і не будуть намагатися чинити політичний тиск на Україну, повідомили в МЗС.
Україна зацікавлена в пошуку інвесторів для модернізації ГТС
Україна зацікавлена в пошуку інвесторів для модернізації ГТС
robertamsterdam.com

Представник МЗС Василь Кирилич повідомив, що в Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США справді є положення, які стосуються залучення США до модернізації української ГТС.

У Хартії передбачені конкретні механізми енергетичного співробітництва, перш за все - початок роботи двосторонньої робочої групи з питань енергетичної безпеки, а також, повідомили в МЗС, поглиблення тристороннього діалогу у форматі Україна-США-ЄС з приводу посилення енергетичної безпеки.

"Україна зацікавлена в пошуку інвесторів для модернізації ГТС, однак для нас важливими і прийнятними є інвестори, які не будуть висувати ніяких політичних вимог і не будуть намагатися здійснювати політичний тиск на Україну", - повідомив Кирилич.

Нагадаємо, раніше російська газета Известия повідомила про те, що Україна має намір віддати свою газотранспортну систему СШA.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь