Переключиться на мобильную версию

У МЗС пояснили, хто має модернізувати українську ГТС

Україна зацікавлена в пошуку інвесторів для модернізації ГТС, які не будуть висувати з цього приводу жодних політичних вимог і не будуть намагатися чинити політичний тиск на Україну, повідомили в МЗС.
Україна зацікавлена в пошуку інвесторів для модернізації ГТС
Україна зацікавлена в пошуку інвесторів для модернізації ГТС
robertamsterdam.com

Представник МЗС Василь Кирилич повідомив, що в Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США справді є положення, які стосуються залучення США до модернізації української ГТС.

У Хартії передбачені конкретні механізми енергетичного співробітництва, перш за все - початок роботи двосторонньої робочої групи з питань енергетичної безпеки, а також, повідомили в МЗС, поглиблення тристороннього діалогу у форматі Україна-США-ЄС з приводу посилення енергетичної безпеки.

"Україна зацікавлена в пошуку інвесторів для модернізації ГТС, однак для нас важливими і прийнятними є інвестори, які не будуть висувати ніяких політичних вимог і не будуть намагатися здійснювати політичний тиск на Україну", - повідомив Кирилич.

Нагадаємо, раніше російська газета Известия повідомила про те, що Україна має намір віддати свою газотранспортну систему СШA.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь