Переключиться на мобильную версию

У Києві наркоман пограбував магазин, щоб зробити подарунок мамі

На вулиці Приозерній в Оболонському районі 25-річний хлопець пограбував магазин, щоб купити мамі подарунок на честь її дня народження.
Хлопець пограбував магазин, щоб купити мамі подарунок
Хлопець пограбував магазин, щоб купити мамі подарунок
news.1plus1.ua

Чоловіка затримали протягом доби. Як з'ясувалося, 25-річний зловмисник вживав наркотики, ніде не працює і не навчається, перебував на утриманні у рідних. Затриманий розповів про мотиви злочину - мамин день народження. Грошей на подарунок не було, але порадувати найдорожчу людину хотілося.

О п'ятій годині ранку хлопець взяв ножа, спортивну шапку, на якій завчасно зробив розрізи для очей, і пішов до цілодобового магазину, який розташований всього 300 метрів від будинку.

Літня жінка за прилавком від жаху завмерла, а коли гість сердитим голосом повідомив, що "це пограбування, і якщо вона буде пручатися, то" ... і для більшої переконливості показав ніж, продавець, перебуваючи з переляку в напівнепритомному стані, віддала все, що від неї вимагали - виручку в розмірі близько 700 гривень і два мобільних телефони. Після того, як розбійник пішов, жінка викликала міліцію.

На "зароблені" гроші він купив квіти, які вручив мамі. Крім того, подарував мамі телефон, який кілька годин тому належав зовсім інший власниці.

Відповідно до статті 187 Кримінального кодексу України, "напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, що зазнала такого нападу, або з погрозою застосування такого насильства (розбій), - карається позбавленням волі строком від трьох до семи років".

За матеріалами:КИЯНИ

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь