Переключиться на мобильную версию

У справі про звільнення Фаїни намітився новий поворот

Пірати, що захопили у вересні минулого року українське судно Фаїна, відмовилися від послуг посередників при веденні переговорів по звільненню судна і розраховують домовитися безпосередньо з його власниками.

Представник піратів на березі Осман Фарах заявив, що після відмови від посередників його спільники розраховують на збільшення суми викупу, повідомляють РІА Новости з посиланням на Reuters.

"Сомалійські посередники затягували процес переговорів, повідомляючи лише про половину викупу, який нам пропонували. Тепер пірати будуть напряму домовлятися з українцями, і ми сподіваємося, що справи підуть краще", сказав Фарах.

Однак, за словами капітана судна Володимира Микільського, який у понеділок зв'язувався по телефону з кореспондентом агентства France Presse, судновласники також використовують посередників для ведення переговорів.

У зв'язку з цим він висловив жаль з приводу того, що Вадим Альперін, справжній власник судна, не знає справжнього стану справ, оскільки його представники, на думку капітана, приховують від нього інформацію.

Раніше пірати повідомляли, що стан здоров'я членів екіпажу захопленого сомалійськими піратами українського судна Фаїна є задовільним, і судно незабаром буде звільнено.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь