Переключиться на мобильную версию

Фірташ попросив Литвина дати йому слово

Бізнесмен Дмитро Фірташ, який володіє 45% RosUkrEnergo, звернувся з листом до голови Верховної Ради Володимира Литвина, в якому просить дозволити йому в парламенті роз'яснити роль даної компанії у постачаннях природного газу в Україну.
Фірташ звернувся з листом до голови Верховної Ради
Фірташ звернувся з листом до голови Верховної Ради
mignews.com.ua

У своєму листі Фірташ зазначив, що протягом пленарного засідання парламенту 13 січня окремі народні депутати неодноразово висловлювали безпідставні звинувачення на адресу RosUkrEnergo і надавали неправдиву інформацію про її діяльність.

"У зв'язку з цим, прошу під час поточної сесії Верховної Ради дозволити мені викласти свою позицію щодо діяльності компанії RosUkrEnergo, а також дати своє бачення головних завдань і принципів політики України у сфері газопостачання", - говориться в листі.

Нагадаємо, 13 січня Верховна Рада розглядала на своєму пленарному засіданні питання, пов'язані зі станом забезпечення України енергоносіями та укладання міжнародних договорів про постачання й транзит газу. Цього ж дня Рада відмовилася підтримати звернення українського парламенту до Федеральних зборів РФ, а також відмовилася прийняти проект постанови про ситуацію із постачанням природного газу в Україну.

Водночас, Рада створила слідчу комісію з питань розслідування функціонування газотранспортної системи України та забезпечення газом споживачів у 2008-2009 роках.

***

Компанія RosUkrEnergo до 2009 року була монопольним постачальником природного газу в Україну. 50% компанії володіє Газпром, іншими 50% - Centragas Holding AG (Австрія), 90% якого у свою чергу належить українському бізнесменові Дмитру Фірташу, 10% - Івану Фурсіну.

Фірташ є головою ради директорів міжнародної холдингової компанії Group DF, яка об'єднує його активи в енергетиці, хімічній промисловості, нерухомості та енергетичній інфраструктурі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь