Переключиться на мобильную версию

Сьогодні: Зварич продовжує будівництво триповерхового будинку

Екс-голова Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич перебуває в Україні під прикриттям одного зі своїх заступників, пише Сегодня із посиланням на джерело в СБУ у Львівській області.
Зварич усе ще сподівається уникнути покарання
Зварич усе ще сподівається уникнути покарання
gazeta.ua

Сегодня повідомляє, що Зварич нібито підтримує зв'язок зі своєю дружиною і дітьми, передає гроші через довірених осіб, а його родина продовжує добудовувати триповерховий будинок у селищі Гончарі поблизу Львова.

За словами джерела в СБУ, Зварич усе ще сподівається уникнути покарання за допомогою великого хабара впливовим людям.

"Мільйон із гаком доларів, які вилучено із будинку у судді, були лише малою частиною його "заощаджень", він зберігав гроші і в інших місцях. У нього є сума, за допомогою якої він може "відкупитися". Валюту буквально було розкидано по всьому будинку", - розповіло джерело.

Сегодня також пише, що секретар Зварича, яку оперативники нібито зняли із колишнім суддею на відео в інтимних сценах, продовжує ходити на роботу.

Раніше повідомлялося, що, за даними правоохоронців, у кабінеті Зварича було знято на приховану камеру дві касети зі сценами пікантного характеру за участю судді та його підлеглих.

У суді кажуть, що секретар Зварича, яку нібито знято на компрометуючих плівках, звільнилася, але в СБУ стверджують, що вона, як і раніше, працює, і боїться, щоб про скандал із шефом не дізнався коханий.

Нагадаємо, на початку року Міністерство внутрішніх справ оголосило Зварича у міжнародний розшук.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь