Переключиться на мобильную версию

Черновецький склав графік прийомів громадян

Мер Києва Леонід Черновецький та його заступники розписали графік особистих прийомів ними громадян на перший квартал 2009 року.
Черновецький вестиме прийоми кожного третього вівторка місяця
Черновецький вестиме прийоми кожного третього вівторка місяця
Фото Миколи Лазаренка

Згідно із графіком, Черновецький вестиме прийоми кожного третього вівторка місяця із 17:00 до 19:00.

Секретар Київради Олесь Довгий має намір зустрічатися з мешканцями столиці кожен другий четвер із 11:00 до 12:00.

Водночас, перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко прийматиме громадян двічі на місяць - у перший вівторок місяця із 12:00 до 14:00 і третій вівторок із 12:00 до 13:00. До нього можна буде звертатися стосовно питань, пов'язаних із житлово-комунальним господарством; надзвичайними ситуаціями; паливом, енергетикою та енергозбереженням.

Ще один перший заступник Черновецького Денис Бас прийматиме мешканців столиці у 2-й та 4-й четвер місяця із 10:00 до 11:00. Питання, якими він опікується, стосуються: економіки та інвестицій; бюджету; взаємодії із засобами масової інформації; зв'язку та інформатизації; містобудування та архітектури, регулювання містобудівної діяльності; охорони навколишнього природного середовища; надання ритуальних послуг; транспорту; реклами.

Для першого заступника мера Ірени Кільчицької прийомними днями визначено кожен третій вівторок місяця із 15:00 до 16:00. Вона проконсультує киян стосовно питань охорони здоров'я та медичного забезпечення; соціального захисту населення; роботи ветеранських та жіночих організацій; праці та зайнятості.

Крім того, кожного 4-го вівторка вона прийматиме киян, водночас, стосовно питань, пов'язаних із наданням соціального житла; комунальною власністю і побутовим та торговим обслуговуванням.

Крім того, перший заступник голови Київміськадміністрації Євген Червоненко зустрічатиметься з киянами на особистих прийомах у 4-й вівторок місяця із 11:00 до 13:00.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь