Переключиться на мобильную версию

Шуфрич заступився за Медведчука перед Бойко: Нагадує байку про Слона і Моську

Народний депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич заявив, що керівництво партії вважає некоректною заяву народного депутата від цієї ж політсили Юрія Бойка щодо Віктора Медведчука.
Нестор Шуфрич: Я дуже вдячний Віктору Федоровичу за оцінку моєї принциповості
Нестор Шуфрич: Я дуже вдячний Віктору Федоровичу за оцінку моєї принциповості
podrobnosti.ua

Зокрема, Шуфрич зазначив, що сьогодні він зустрічався стосовно цього питання з лідером Партії регіонів Віктором Януковичем.

"Я дуже вдячний Віктору Федоровичу за оцінку моєї принциповості по відношенню до товаришів. У даному випадку мова йде про Віктора Медведчука. Я знаю, що і Юрія Бойка довели, що його вчорашня позиція по відношенню до Медведчука була некоректною", - сказав регіонал, зазначивши, що Бойко в даному випадку повинен вчинити так, "як справжній чоловік".

Відповідаючи на запитання, чи можливо, що Медведчук буде подавати в суд на Бойка у зв'язку з цією заявою, Шуфрич зазначив, що не знає про такі наміри Медведчука.

"Це справа мені більше нагадує ситуацію з відомої байки про Слона і Моську. Так ось, у цій ситуації Слоном можна назвати Медведчука в конфлікті Медведчук-Бойко", - сказав він.

Нагадаємо, 14 січня екс-міністр палива та енергетики, народний депутат-регіонал Юрій Бойко заявив, що справжньою причиною зриву українсько-російських газових переговорів стало лобіювання прем'єр-міністром Юлією Тимошенко інтересів комерційної структури FKRtt Universal Swissland, фактичними власниками якої є Віктор Медведчук та Ігор Бакай.

"Компанія FKRtt Universal Swissland належить Віктору Медведчуку та Ігореві Бакаю. Прем'єр-міністр лобіювала підписання контракту між російською стороною і цією компанією на експорт з території РФ 4,5 млрд. куб. м. газу в першому кварталі. Саме тому виплата газових боргів так довго затягувалася урядом України, як і переговорний процес в цілому ", - сказав, зокрема Бойко.

За його словами, відмова російської сторони від підписання контракту з FKRtt Universal Swissland і привела до ескалації газового конфлікту між Росією та Україною.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь