Переключиться на мобильную версию

Ющенко доручив Тимошенко дати Росії та ЄС гарантії щодо транзиту газу

Президент Віктор Ющенко доручив прем'єру Юлії Тимошенко надати Росії та Європейському Союзу гарантії транзиту газу територією України за умови поновлення повноцінних доставок російського транзитного газу в обсязі 300-320 млн. кубів на добу.
Він вважає, що уряд повинен вжити всіх заходів для транзиту російського газу та передачі його європейським споживачам на західному кордоні України - у разі відновлення Росією постачань через територію України в обсягах близько 320 млн. кубометрів щодня та забезпечення відповідних обсягів технологічного газу (близько 8% від загального обсягу).

"Прошу невідкладно надати гарантії російській та європейській сторонам про безперешкодний транзит газу та відповідно до вищевказаних умов доручити Нафтогазу України виконати усі необхідні процедури для підписання із Газпромом відповідної технічної угоди", - йдеться у листі Ющенка до Тимошенко.

Він зазначив також, що остаточні фінансові розрахунки повинні бути здійснені після підписання контрактів про транзит російського газу у 2009 році.

Нагадаємо, Газпром заявив, що фахівці Нафтогазу підтвердили, що технічна можливість подачі необхідних обсягів газу через ГІС Суджа на Балкани є, проте Україна не пропускає газ через свою територію суто із політичних причин.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь