Переключиться на мобильную версию

У Львові пікетники спалили російський прапор

У четвер учасники пікету у Львові біля стін Генерального консульства Російської Федерації спалили державний прапор Росії.
У Львові спалили прапор Росії
У Львові спалили прапор Росії
ruvr.ru
Пікет під назвою Україна - щит Європи проводила міська організація Української партії в знак протесту проти дій Росії у газовому конфлікті з Україною.

Як пояснив журналістам представник учасників акції, спалення прапора - попереджувальна акція Росії.

"Якщо Росія не відреагує належним чином, то ми відключимо газопостачання Генконсульства" - заявив він.

На запитання журналістів про те, як партія збирається практично здійснити цей намір, представник УП не відповів. Усього в акції брали участь близько 30 осіб.

Також близько двохсот одеситів, серед яких були й активісти Української народної партії, партії Свобода, об'єднання Просвіта, Чорноморського гайдамацького об'єднання, громадської організації Одеса за НАТО! та інші, провели сьогодні пікетування Генерального консульства Російської Федерації в Одесі, вимагаючи від Кремля припинити зухвалий газовий шантаж України.

Пікетники тримали у руках гасла: Голодомор 1932-33 років - Сталін. Холодомор в Україні та ЄС - Путін, Сталін + Берія = Путін + Медведєв.

Як заявив голова обласного об'єднання товариства Просвіта Олександр Степанченко, "ми прийшли до консульства, щоб висловити обурення жителів Одеської області та їх категоричну вимогу припинити газовий шантаж європейських країн та України. Ми шоковані зухвалими спробами керівництва Росії будувати свою газову політику на початку XXI століття, спираючись на грубий диктат, а не на основу економічно обґрунтованих цін, які обчислюють за загальноєвропейською методикою".

Учасники пікетування оприлюднили Звернення української молоді до молодіжних організацій країн Європейського Союзу, у якому засудили спроби Кремля "нав'язати, користуючись енергетичною палицею, імперські погляди на економічні відносини із країнами-сусідами".

У документі також засуджено диктаторську позицію Російської Федерації щодо країн Євросоюзу в торгівлі енергоресурсами.

Наприкінці учасники акції протесту мали намір вручити представникові Генконсульства РФ в Одесі звернення від імені одеситів до керівництва Росії та символічний подарунок – шматок газової труби із написом ГАЗОМОР. Однак співробітники консульства відмовилися спілкуватися із учасниками акції протесту.

Як повідомлялося, представники української громадської організації Молодий народний рух передали російському посольству у Києві фрагмент пластикової труби у знак протесту проти "газового шантажу".
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь