Переключиться на мобильную версию

У Тернополі відбулося спецпогашення марки із зображенням Степана Бандери

У Тернополі відбулося спецпогашення марки, випущеної державним підприємством поштового зв’язку Укрпошта з нагоди 100- річчя провідника ОУН Степана Бандери.
У Тернополі презентовано марку з зображенням Бандери
У Тернополі презентовано марку з зображенням Бандери
stamp.kiev.ua

Як повідомив  Богдан Хаварівський, директор обласного архіву, де відбувалося спецпогашення, загалом було погашено понад 50 конвертів.

“Було поставлено печатку з написом, що у Тернополі відбулася презентація марки із зображенням Степана Бандери. Також на ці конверти ми ще додали марку підпільної пошти України, яку використовували для листування члени націоналістичного підпілля у післявоєнні роки”, - розповів Хаварівський.

За його словами, участь у спецпогашенні взяли заступник голови облради Олег Вітвицький, директор обласного управління Укрпошти Михайло Пінь, філателісти.

Усі присутні отримали погашений конверт на пам’ять, ще 17 таких конвертів буде надіслано колекціонерам, вихідцям з Тернопільщини, які зараз проживають у різних куточках світу.

Хаварівський додав, що всі бажаючі зможуть побачити цей конверт на виставці в архіві, присвяченій Степану Бандері, а при потребі - безкоштовно отримати цей конверт.

За його словами, на виставці можна побачити унікальні фото, а також польські документи судового процесу над Бандерою, які були надіслані Тернопільському воєводі для ознайомлення, оскільки по справі проходило чимало тернополян.

За словами Хаварівського, ці документи є лише у двох архівах світу.

Як повідомлялося, до 100-річчя провідника ОУН Степана Бандери працівники пошти випустили пам’ятний конверт.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь