Переключиться на мобильную версию

Черновецький створить стотисячну армію бабусь

Мер Києва Леонід Черновецький назвав "темою номер один" у своєму житті створення у столиці пансіонату для літніх людей Кращий будинок.

Про це він заявив журналістам 15 січня. "Це тема номер 1 у моєму житті. Я знаю, що весь світ активно користується цією послугою", - відзначив Черновецький.

За його словами, люди, які вийшли за межі певного віку, не тільки соціально незахищені, але, і втративши друзів, залишаються на самоті і мають потребу у спілкуванні.

З приміщенням, як стверджує Черновецький, для розміщення Кращого дому немає проблем, і воно скоро буде визначено.

"Ми починаємо цю програму масштабно", - наголосив міський голова.

Крім того, він розповів, що до роботи з тими, хто потребує допомоги міської влади, скоро будуть залучені волонтери з тієї ж категорії людей похилого віку.

"Нехай бабусі телефонують 051 і я з них - з бабусь - формую 100-тисячну армію безкоштовних для бюджету Києва добрих людей. Таких бабусь повно і вони почнуть свою благородну місію - вони підуть у кожну квартиру, у кожен дім, де пенсіонери потребують допомоги", - сказав градоначальник.

Проект рішення про створення у столиці комунального підприємства Кращий будинок було розглянуто на сесії 25 грудня і його підтримав 71 депутат. Це буде пансіонат для проживання одиноких пенсіонерів. Рішення приймалося за участю Київського міського голови.

Водночас, Блок Кличка закликав Київраду скасувати рішення про створення пансіонату Кращий будинок. У блоці відзначають, що невідомо, як будуть "умовляти" потенційних прихильників мера залишити свої квартири, і не виключено, що "через спалах безмежної любові до Черновецького" вони залишать своїх дітей і онуків без житла.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь